Horoskopi un mistika
Ezoterika

Sajūta, ka netiec mīlēts. Ezoteriskais horoskops februārim0

Foto: Pexels

Mēneša sākumā vēl aizvien kareivīgais Marss ar Plutonu rīvēsies, un šis aspekts var sagādāt ne mazums nepatikšanu. Veneras un Urāna harmoniskās enerģijas negludumus palīdzēs nedaudz pietušēt, savukārt Merkura un Jupitera iespaidā būtu labi uzklausīt padomus.

4.februārī plkst. 23.03 iesākas Dzeltenās Cūkas gads. Arī Venera ieiet Mežāža zīmē, un tas liecina, ka, kaut ko izvēloties, tiks kalkulēts un stingri vērtēts. Labs gads lauksaimniecībai un amatniecībai. Vajadzētu piesargāties no pārmērībām gan finansiālajā, gan izklaides jomā.

Mēneša vidū – no 8.līdz 18.februārim – būs Marsa un Urāna savienojums, kas var radīt avārijas situācijas un problēmas ar elektroapgādi.

Veneras un Saturna savienojums raidīs uz Zemi sajūtu, ka netiec mīlēts, ieslēdzot taupības un mērenības režīmu tēriņos, bet sekstils ar Neptūnu raidīs piedošanas un iecietības enerģijas. Būtu labi ziedot kādu artavu mazāk veiksmīgajiem.

14.februārī, Marsam ieejot Vērša zīmē, sāksim darboties daudz praktiskāk – lai iegūtu taustāmu rezultātu. Būs vairāk pacietības un iecietības.

Saistītie raksti

No 20.līdz 25.februārim neticēsim daudzsološiem solījumiem. Būs diezgan grūti turēt vārdu. Ceļojumos iespējami dažādi misēkļi. Iespējamas liktenīgas iepazīšanās, arī mīlestība no pirmā acu skatiena. Uzmanību piesaistīs cilvēki, kuru šarms būs maģiski pievilcīgs.

Partnerattiecībās būs liela vēlme pakļaut partneri un valdīt. Iespējas satikt mīļoto ekstremālos apstākļos, vai ar mīļoto gribēsies izbaudīt kaut ko ekstremālu. Par sevi var atgādināt reiz bijušās attiecības – sastapsiet simpātisku cilvēku, ar kuru ceļi bija pašķīrušies. Lielāka interese būs par cilvēkiem, kam ir nozīmīga loma sabiedrībā vai kas ir garā ļoti stipri. Šajās dienās būs grūti kontrolēt savas kaprīzes. Iespēja piedzīvot spēcīgas emocijas, zaudējot tuvu un mīļu cilvēku.

Vairāk patiks rotas ar maģisku nozīmi. Piesaistīs antikvāri priekšmeti.

Nozīmīgākie datumi – 4., 10., 14., 19.februāris.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezoterikas un garīguma gadagrāmata 2019

LA.lv