×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.9°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
27. novembris, 2017
Drukāt

“Laimas” pulkstenis pēc rekonstrukcijas spēlēs melodijas (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zīmols “Laima” par godu Latvijas simtgadei uzsāk “Laimas” pulksteņa rekonstrukciju, kas tiks pabeigta līdz šā gada beigām – 29. decembrim. Atjaunotais “Laimas” pulkstenis ir “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” dāvana Latvijai simts gadu jubilejā. Kopumā pulksteņa rekonstrukcijā investēti vairāk nekā 106 tūkstoši eiro.

Turpmāk populārais pulkstenis, kas daudziem ir tikšanās vieta, ne tikai rādīs laiku, bet arī katru stundu priecēs ar labi zināmām Raimonda Paula melodijām un veiks laika atskaiti līdz 2018. gada 18. novembrim.

“Laimas” pulksteņa pirmsākumi meklējami 1924. gadā, kad Rīgas centrā tika novietots centrālais pulkstenis, kas sākotnēji sabiedrībā bija zināms kā “Lielais pulkstenis”. 1936. gadā pulkstenim tika piešķirts “Laimas” vārds, bet pēdējo reizi tas tika rekonstruēts 1999. gadā. Jauno veidolu “Laimas” pulkstenim radījis dizainers Arvis Sproģis.

“Laima” ir atpazīstams saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. Pašlaik “Laimas” produktu portfelī ir teju 200 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laimas” produkcija tiek eksportēta uz 27 pasaules valstīm – ASV, Kanādu, Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Īriju, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu, Turkmenistānu un citām.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv šādus produktu zīmolus: “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “The Original Taffel Snacks” un “Pedro”. Uzņēmums eksportē preces uz teju 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. “Laimas pulkstenis” Rigas vestures piemineklis,to nedrikst parbuvet pec katra iegribas.

    • Žēl, ka pulkstenis nav VKPAI sarakstā, bet tomēr pulkstenis jau ir piedzīvojis n-tās pārbūves gan starpkaru, gan padomju, gan mūsu laikos (pēdējā pārbūve bija 1999. g.).

  2. Pārsteigums jau ir, tikai nav vēl izskaidrojuma, cik % no šiem 106 000 tiks sabāzti privātajās kabatās un ārzonu kontos?Manuprāt pietiktu ar 15-20 tūkstošiem,lai pulksteni savestu kārtībā, nevis iznīcinātu pārbūvējot kārtējo Rīgas vēstures liecību.

Draugiem Facebook Twitter Google+