×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. aprīlis, 2012
Drukāt

Sāksies ekobraukšanas maratons no Rīgas uz Nordkapu

honda_sture

Šodien 14 cilvēki ar jaunajām “Honda Civic” automašīnām dosies ekspedīcijā uz kontinentālās Eiropas tālāko ziemeļu punktu – Nordkapu, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja pasākuma organizētāji.

Septiņās dienās tiks veikti gandrīz 4000 kilometru, un par uzvarētāju tiks pasludināti dalībnieki, kuri pieveiks distanci, patērējot vismazāk degvielas.

Ar ekspedīcijas dalībniekiem varēs satikties no plkst.14 līdz plkst.15 “Honda” pārstāvniecībā Latvijā – Rīgā, Krasta iela 42, SIA “Nipponauto” salonā, un Rīgas pasažieru ostā, Eksporta ielā 2, no plkst.16.30 līdz plkst.17.

“Honda Baltic” izpilddirektors Tenu Vahtels skaidro, ka pirms ekspedīcijas, novērtējot dalībnieku braukšanas prasmes un zināšanas par “Honda”, tiek nosūtīti 14 cilvēki, kas sadalīti komandās pa diviem, ekspedīcijā uz Eiropas tālāko ziemeļu punktu.

Brauciens uz Nordkapu vedīšot pa jūras piekrasti, pa Skandināvijas kalniem un tuneļiem. Visām komandām būs brīva iespēja izvēlēties braukšanas stratēģiju tā, lai patērētu pēc iespējas mazāk degvielas un uzvarētu.

Komandu degvielas patēriņam, atrašanās vietai un blogu ierakstiem būs iespējams sekot interneta vietnē “www.ekspedicija.lv”.

Lai piedalītos ekspedīcijā, iepriekš bija jāpiereģistrējas “www.ekspedicija.lv”, un laika posmā no 27.februāra līdz 19.martam jāizpilda zināšanu tests. Tajā bija iekļauti visdažādākie jautājumi – sākot ar “Honda” vēsturi un beidzot ar jaunās “Civic” aprīkojumu. Zināšanu testā piedalījās gandrīz 1500 cilvēki. Labākie pēc tam varēja piedalīties braukšanas prasmju pārbaudē ar “Civic”, kur tika atlasīti ekspedīcijas dalībnieki.

Komanda, kas nobrauks maršrutu Rīga-Nordkaps-Rīga ar vismazāko degvielas patēriņu, būs ekspedīcijas un kampaņas uzvarētāja, un tiks apbalvota ar 2000 eiro (1385 latu). Otrās vietas balva ir 1000 eiro (692 latu), bet trešās – 500 eiro (346 latu). Starp visiem faniem, kuri pareizi prognozēs dienas veiksmīgāko komandu, katru dienu tiks izlozēta “Honda” fanu veikala dāvanu karte. Savukārt pareizi prognozējot visas ekspedīcijas uzvarētāju, būs iespējams laimēt tiesības vienu mēnesi lietot “Honda Civic”.

Ar kampaņu “”Honda Civic” ekspedīcija – ekonomiskas braukšanas izaicinājums” uzņēmums “Honda Baltic” atzīmē devītās paaudzes “Civic” nonākšanu Latvijā. “Civic” ekspedīciju “Honda Baltic” organizē visās trīs Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+