×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Saldū notiks Saldumu svētki un gaisa balonu sacensības

gaisa_baloni_1

Saldū pēc triju gadu pārtraukuma norisināsies Saldumu svētki, kuru laikā paredzētas arī gaisa balonu sporta sacensības, aģentūrai BNS pavēstīja Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centra pārstāve Maija Rjabova.

Piektdien, 3.jūlijā, varēs noskaņoties svētkiem, vērojot balonus virs Saldus. Balonu pacelšanās labvēlīgos laika apstākļos plānota plkst.20.

Sestdien, 4.jūlijā, balonu ekipāžas turpinās sacensības. Tajās notiks divi lidojumi – plkst.5.30 un 20. Savukārt dienā Saldumu svētku apmeklētāji Kalnsētas parkā varēs ļauties vēderpriekiem un baudīt dažādus našķus, piedalīties Pūksprunguļu mešanas čempionātā, noskaidrot, kurš ir svētku veiklākais konfekšu “Gotiņa” tinējs, izmēģināt prasmes kādā no radošajām darbnīcām, kā arī baudīt plašu kultūras programmu gan ar Laura Reinika un “MC orķestra” uzstāšanos, gan ar vokālās grupas “Karameles” un folkloras kopas “Medainis” piedalīšanos. Notiks arī XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ieskaņas koncerts “Sadziedam un sadancojam Saldū”.

Svētku noslēgumā 4.jūlija vakarā iecerēta balonu spīdēšana. Pasākums notiks Cieceres internātpamatskolas sporta laukumā plkst.23. Pasākuma norises laikā būs iespējams priecāties par brīnišķīgi izgaismotajiem baloniem, fotografēties pie tiem, aprunāties ar ekipāžām un uzzināt visu interesējošo par skaisto balonu sportu. Pasākumu kuplinās muzikāli akcenti.

Svētku rīkotāji uzsver, ka balonu pacelšanās vietas būs atkarīgas no vēja virziena, un pilnīgi precīzi būs zināmas dažas stundas pirms lidojumiem, tomēr pasākuma organizatori jau iepriekš ir vienojušies par četrām pacelšanās vietām, kuras atrodas dažādās pilsētas pusēs un kuras pasākuma norises laikā būs pilotu rīcībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+