Kadrs no video

Salūstot barjerai, Spānijas futbola čempionāta spēlē savainoti 58 skatītāji (Video) 0

Svētdien ar satraucošu nelaimes gadījumu beidzās Spānijas futbola čempionāta sezona, kad “Osasuna” komandas mājas stadionā salūza viena no līdzjutējus ierobežojošajām tribīņu barjerām, savainojot 58 skatītājus.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Aizvadītajā mačā “Osasuna” ar rezultātu 2:1 (2:0) savā laukumā uzvarēja Seviljas “Real Betis” komandu, tomēr tas nepaglāba vienību no čempionāta augstākās līgas atstāšanas.

Pēc tam, kad spēles 12.minūtē mājinieki izvirzījās vadībā ar 1:0, pūlis stadionā izplūda gavilēs, tomēr viena no tribīņu barjerām neizturēja uz tās radīto spiedienu un salūza.

Laukumā ilgu laiku valdīja pamatīgs haoss, cietušo atbrīvošanā un nogādāšanā mediķu rokās piedaloties arī futbolistiem. Desmit no cietušajiem, kuru vidū bija arī bērni, tika nogādāti slimnīcā, bet vēl 48 guva vieglus savainojumus.

Mača norise tika apturēta uz 35 minūtēm, taču par kādiem nopietniem ievainojumiem līdzjutēju rindās netiek ziņots.

Līdzās “Osasuna” komandai valsts augstāko līgu svētdien pameta arī Valjadolidas “Real” komanda, kas savā laukumā ar 0:1 (0:1) zaudēja “Granada” futbolistiem. Savukārt “Real Betis” vienība jau iepriekš sev bija nodrošinājusi kopvērtējuma pēdējo vietu, arī izkrītot uz otro līgu.

“Osasuna” komanda Spānijas čempionāta augstākajā līgā nemainīgi bija spēlējusi 14 gadu garumā.

Otrajā līgā neviena no trim ceļazīmju ieguvējām uz spēcīgāko līgu pagaidām nav zināma, tomēr pašlaik kopvērtējuma tabulā ļoti labās pozīcijās to nodrošināšanai atrodas Lakorunjas “Deportivo” un “Eibar” komandas.

Kā ziņots, par Spānijas čempionvienību pēc 18 gadu pārtraukuma sestdien kļuva Madrides “Atletico” komanda.
Čempionāta noslēdzošajā kārtā “Atletico” futbolisti izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar pērnā gada
čempioni “Barcelona”. Madrides klubam šajā spēlē derēja arī neizšķirts, savukārt zaudējuma gadījumā tituls pienāktos “Barcelona” klubam.

Turnīra kopvērtējumā “Atletico” triumfēja ar 90 punktiem 38 spēlēs, bet otrajā vietā ar 87 punktiem ierindojās “Barcelona”. Pie tikpat punktiem tika arī Madrides “Real”, tomēr sliktāku savstarpējo rezultātu dēļ ar Barselonas vienību klubs ierindojās trešajā pozīcijā. Savukārt ceturto vietu ar 70 punktiem izcīnīja Bilbao “Athletic” komanda, kas līdz ar to pēc 16 gadu pārtraukuma atgriezīsies UEFA Čempionu līgas sacensībās.