Sports
Citi sporta veidi

Samoilovs par karaļa titulu cīnīsies kopā ar Pļaviņu, meklē arī pārinieku ārzemēs0


Aleksandrs Samoilovs.
Aleksandrs Samoilovs.
Foto – LETA/Ieva Leiniša

Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs septembrī gaidāmajos komercturnīros “King of the court” piedalīsies kopā ar Mārtiņu Pļaviņu, “LA” trešdien atklāja Samoilovs.

Viņa ierastais pārinieks Jānis Šmēdiņš krītot no velosipēda savainoja plecu, jau veikta operācija un atgriešanās ierindā gaidāma ne ātrāk kā pēc trijiem mēnešiem. “Jānim bija uz riteņa kardio treniņš un viņš nokrita. Uzreiz devās uz “Orto” klīniku un nākamajā dienā operēja. Ļoti neveiksmīgi, bet tā gadās. Ārsts saka, ka uz trīs mēnešiem ir ārā. Ar treneri (Genādiju Samoilovu) vienojāmies, ka uz gaidāmajamiem turnīriem “King of the court” brauksim ar Mārtiņu Pļaviņu. Edgars Točs tikmēr trenēsies pēc individuālas programmas, pēc tam viņi atkal apvienosies un dosies uz Pasaules tūres posmiem Ķīnā un ASV, kurus es izlaidīšu” sacīja Samoilovs.

Septembrī notiks četri “King of the court” turnīri Beļģijā, Nīderlandē un ASV, kuros pasaules labākie vīru un dāmu dueti pēc īpaša formāta cīnīsies par 450 tūkstoš dolāru lielu balvu fondu.

Samoilovs šobrīd meklē pārinieku, ar ko kopā spēlēt 31. augustā – 1. septembrī Latvijas kausa finālā Doma laukumā Vecrīgā. Iespējams, viņam kompāniju sastādīs kāds ārzemju spēlētājs.

Aleksandrs ar Mārtiņu agrāk spēlēja kopā, piedaloties 2008. gada Pekinas olimpiskajās spēlēs un ieņemot dalītu devīto vietu. Tāpat Šmēdiņa traumas laikā abi cīnījās kopā arī 2015. gada pasaules čempionātā.

LA.lv