Sports
Citi sporta veidi

Samoilovs un Šmēdiņš: kopīgs mērķis Tokija’20200

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš turpinās spēlēt kopā un, visticamāk, varētu to darīt līdz pat 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm, sociālajos tīklos pavēstījuši volejbolisti.

Pēc šīs pludmales volejbola sezonas bija informācija par iespējamu Šmēdiņa un Samoilova dueta izjukšanu, taču šādas runas nepiepildījās.
“Ar lepnumu oficiāli paziņojam, ka Šmēdiņš un Samoilovs turpinās spēlēt kopā, gaidot 2020.gada Tokijas olimpiskās spēles,” teikts komandas paziņojumā tās “Facebook” lapā.

Samoilovs kopā ar Šmēdiņu sāka spēlēt 2012.gadā. Togad Šmēdiņš duetā ar Mārtiņu Pļaviņu negaidīti izcīnīja Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļas.

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets aizvadītajā sezonā trešo reizi kļuva par Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētāju, turklāt Šmēdiņš tika nosaukts par pasaules tūres labāko uzbrukuma spēlētāju.
Latvijas pāris šogad uzvarēja trīs posmos – Klāgenfurtes “Major” sērijas turnīrā, Olštinas “Grand Slam” turnīrā un Antālijas “Open” sērijas turnīrā.
Tikmēr sezonas svarīgākajās sacensībās – Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs – viņi netika izslēgšanas spēlēs un ieņēma dalītu 19.vietu.

Saistītie raksti
LA.lv