Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
3. jūlijs, 2014
Drukāt

Saņem vairāk sūdzību par vardarbību bērnudārzos (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) arvien biežāk saņem sūdzības par vardarbību bērnudārzos, šodien LNT raidījumā “900 sekundes” atzina VBTAI priekšniece Laila Rieksta-Riekstiņa.

Vecāki sūdzas par bērnu nepieskatīšanu, raustīšanu un purināšanu. Sūdzas par to, ka bērni ir guvuši traumas. Kā atzina Rieksta-Riekstiņa, viņa nevar pateikt, vai pieaug vardarbības gadījumu skaits, vai arī vecāki, kuri iepriekš samierinājās ar notiekošo un par vardarbību nerunāja, jo baidījās zaudēt vietu bērnudārzā, tagad sūdzas arvien biežāk.

Sūdzību gadījumā tiek veikta pārbaude bērnudārza grupiņā. Speciāliste skaidroja, ka grupas audzinātāja var izlikties un mainīt savu attieksmi, bet mazi bērni nē.

Ja bērni iet pie audzinātājas un rāpjas viņai klēpī, tad viss ir kārtībā, jo bērni, kuri no audzinātājas baidās, to nekad nedarīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kādi tagad aug nepaklausīgi bērni(nu ne visi),bet liela daļa,ka varētu atļaut viņus arī iepērt(kā vecajos laikos)ar smalku žagariņu…Agrāk arī tādu nežēlīgu slepkavu izauga mazak.Ir bērni kuri pat neklausās ko viņam māca pat nedzird ko runā un 15 gados jau atļaujas iesist mātei.Kā tādus audzināt?

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+