Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
3. jūlijs, 2014
Drukāt

Saņem vairāk sūdzību par vardarbību bērnudārzos (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) arvien biežāk saņem sūdzības par vardarbību bērnudārzos, šodien LNT raidījumā “900 sekundes” atzina VBTAI priekšniece Laila Rieksta-Riekstiņa.

Vecāki sūdzas par bērnu nepieskatīšanu, raustīšanu un purināšanu. Sūdzas par to, ka bērni ir guvuši traumas. Kā atzina Rieksta-Riekstiņa, viņa nevar pateikt, vai pieaug vardarbības gadījumu skaits, vai arī vecāki, kuri iepriekš samierinājās ar notiekošo un par vardarbību nerunāja, jo baidījās zaudēt vietu bērnudārzā, tagad sūdzas arvien biežāk.

Sūdzību gadījumā tiek veikta pārbaude bērnudārza grupiņā. Speciāliste skaidroja, ka grupas audzinātāja var izlikties un mainīt savu attieksmi, bet mazi bērni nē.

Ja bērni iet pie audzinātājas un rāpjas viņai klēpī, tad viss ir kārtībā, jo bērni, kuri no audzinātājas baidās, to nekad nedarīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kādi tagad aug nepaklausīgi bērni(nu ne visi),bet liela daļa,ka varētu atļaut viņus arī iepērt(kā vecajos laikos)ar smalku žagariņu…Agrāk arī tādu nežēlīgu slepkavu izauga mazak.Ir bērni kuri pat neklausās ko viņam māca pat nedzird ko runā un 15 gados jau atļaujas iesist mātei.Kā tādus audzināt?

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+