Mobilā versija
+3.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
17. maijs, 2014
Drukāt

Sanpaulu uzliesmo kārtējās policijas un iedzīvotāju sadursmes

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Brazīlijas policija 16.maija vakarā Sanpaulu, kas ir viena no pilsētām, kur pēc 27 dienām sāksies Pasaules kauss futbolā, bija spiesta pielietot asaru gāzi un gumijas lodes, lai izklīdinātu demonstrantus, kas pieprasīja dzīves apstākļu uzlabošanu.

Protestētāji vienā no graustu rajoniem, kas atrodas netālu no Sanpaulu starptautiskās lidostas, apmētāja kārtības sargus ar petardēm un aizdedzināja vismaz divas automašīnas.

Par cietušajiem ziņas pagaidām nav saņemtas.

Tikmēr Sanpaulu Gvaruļusas lidostā tikko atklāts jauns starptautiskais termināls, lai varētu uzņemt daudzos ārzemniekus, kuri tiek gaidīti ierodamies uz Pasaules kausa spēlēm, kas sāksies 12.jūnijā.

Tiek prognozēts, ka turnīra laikā Brazīlijā varētu ierasties 600 000 ārvalstu viesu.

Taču Pasaules kausa priekšvakarā Brazīlijas pilsētas, kurās paredzēta turnīra norise, pastāvīgi satricina vardarbīgi protesti, un kārtības uzturēšana spēļu laikā būs nopietns pārbaudījums valsts drošības dienestiem.

Pievienot komentāru

Pēc sakāves referendumā no amata atkāpjas Itālijas premjers RenciItālijas premjerministrs Mateo Renci paziņojis par atkāpšanos no amata, kas seko pēc tam, kad svētdien notikušajā referendumā tika noraidītas viņa vadītās valdības
Draugiem Facebook Twitter Google+