Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
15. februāris, 2015
Drukāt

“Santa Maria” atsauc no pārdošanas garšvielu maisījumus

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Garšvielu “Santa Maria” ražotājs, veicot regulārās garšvielu testēšanas laboratorijā, ir konstatējis, ka paprikas pulvera iepakojumā ir atrodamas mandeļu skaidiņas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Vairāku “Santa Maria” garšvielu maisījumos izmantots arī paprikas pulveris. Lai novērstu iespēju, ka produkti nonāk pie pircējiem, kuriem ir alerģiska reakcija pret mandelēm, uzņēmums pieņēmis lēmumu uz laiku izņemt no tirdzniecības “Fahita” garšvielu maisījumu 1200 gramu iepakojumā, “Grillkrydda” garšvielu maisījums 1500 gramu iepakojumā un “Tikka Masala Spice Mix” 40 gramu fasējumā.

Ņemot vērā to, mandeles nav minētas kā sastāvdaļa produktu aprakstā ar sastāvdaļu uzskaitījumu, “Santa Maria” aicina tos garšvielu lietotājus, kuriem ir iespējama alerģiska reakcija pret mandelēm, izvairīties no iepriekšminēto produktu lietošanas uzturā un ēdienu gatavošanā.

Tā kā ne ražotājs, ne paprikas pulvera piegādātājs nav bijis informēts par mandeļu vai riekstu daļiņu klātesamību ražošanas procesā, “Santa Maria” veic nepieciešamās pārbaudes, lai noskaidrotu, kā mandeļu skaidiņas nokļuvušas garšvielās.

“Santa Maria” arī apņēmusies pārliecināties, ka mandeļu skaidiņas saturošā garšvielu partija tiek pilnībā izņemta no pārdošanas.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+