×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. februāris, 2015
Drukāt

“Santa Maria” atsauc no pārdošanas garšvielu maisījumus

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Garšvielu “Santa Maria” ražotājs, veicot regulārās garšvielu testēšanas laboratorijā, ir konstatējis, ka paprikas pulvera iepakojumā ir atrodamas mandeļu skaidiņas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Vairāku “Santa Maria” garšvielu maisījumos izmantots arī paprikas pulveris. Lai novērstu iespēju, ka produkti nonāk pie pircējiem, kuriem ir alerģiska reakcija pret mandelēm, uzņēmums pieņēmis lēmumu uz laiku izņemt no tirdzniecības “Fahita” garšvielu maisījumu 1200 gramu iepakojumā, “Grillkrydda” garšvielu maisījums 1500 gramu iepakojumā un “Tikka Masala Spice Mix” 40 gramu fasējumā.

Ņemot vērā to, mandeles nav minētas kā sastāvdaļa produktu aprakstā ar sastāvdaļu uzskaitījumu, “Santa Maria” aicina tos garšvielu lietotājus, kuriem ir iespējama alerģiska reakcija pret mandelēm, izvairīties no iepriekšminēto produktu lietošanas uzturā un ēdienu gatavošanā.

Tā kā ne ražotājs, ne paprikas pulvera piegādātājs nav bijis informēts par mandeļu vai riekstu daļiņu klātesamību ražošanas procesā, “Santa Maria” veic nepieciešamās pārbaudes, lai noskaidrotu, kā mandeļu skaidiņas nokļuvušas garšvielās.

“Santa Maria” arī apņēmusies pārliecināties, ka mandeļu skaidiņas saturošā garšvielu partija tiek pilnībā izņemta no pārdošanas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+