×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Sarīkojums “Mēs rakstām sevi Dziesmusvētkos” pulcēs jauniešus ar īpašām vajadzībām

Foto: LETAFoto: LETA

Gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, ceturtdien, 30. aprīlī, Rīgas 84. vidusskolā no plkst. plkst. 12 notiks Rīgas, Rīgas apkaimes un Zemgales vēsturiskā novada pasākums “Mēs rakstām sevi Dziesmusvētkos” bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām, portālam LA.lv pavēstīja RD Izglītības, kultūra sun sporta departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Vilde.

Pasākumā piedalīsies 265 skolēni no Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas, Rīgas 4. speciālās internātpamatskolas, Rīgas 5. speciālās internātpamatskolas, Rīgas sākumskolas “Valodiņa”, Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem, Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas – attīstības centra, Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas, Strazdumuižas internātvidusskolas – attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem un Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskolas, kā arī skolēni no Jelgavas novada Lielplatones internātpamatskolas, Iecavas novada Zālītes speciālās internātpamatskolas un Stopiņu novada Gaismas internātpamatskolas. Koncertā būs 16 priekšnesumi, bet pēc koncerta notiks kopmēģinājums Dziesmu un deju svētku noslēguma pasākumiem.

Jau XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, kas notiks no 6. līdz 12. jūlijam piedalīsies aptuveni 37 400 dalībnieku, tajā skaitā ap 10 000 Rīgas bērnu un jauniešu, viņu vidū arī bērnu ar speciālām vajadzībām.

Rīgas kolektīvu dalību svētkos finansiāli atbalsta Rīgas pašvaldība, savukārt kolektīvu dalības koordinācija, kā arī citu Latvijas pašvaldību svētku dalībnieku izmitināšana ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta kompetencē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+