×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
19. februāris, 2016
Drukāt

Sarkandaugavā atrod teju pusmiljonu nelegālu cigarešu un 1400 kilogramus tabakas

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Rīgā, Sarkandaugavā, Valsts policija kāda uzņēmuma teritorijā uzgājusi teju pusmiljonu nelegālu cigarešu, vairāk nekā 1400 kilogramus tabakas un dažādus cigarešu izgatavošanas materiālus, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Policija bija noskaidrojusi, ka Patversmes ielā, kāda uzņēmuma teritorijā, iespējams, tiek uzglabātas nelegālās cigaretes.

Kratīšanas laikā Patversmes ielā policisti atrada 1413 kilogramus tabakas, 406 222 cigaretes bez Latvijas akcīzes markām, kā arī atrada cigarešu izgatavošanas materiālus – filtrus, filtru papīrus, cigarešu papīru un cigarešu paciņu iepakojumus.

Tāpat policisti atrada un atsavināja arī lielu daudzumu, aptuveni trīs tonnas, alkoholisko dzērienu, kuru izcelsme tiek noskaidrota.

Par nelikumīgu akcizēto preču apriti likumsargi aizturēja 1964., 1975. un 1981.gadā dzimušus vīriešus – minētā uzņēmuma darbiniekus.

“Nelegālo akcizēto preču aprites apkarošana ir viens no Rīgas Kriminālpolicijas prioritārajiem virzieniem, kam arī turpmāk tiks pievērsta pastiprināta uzmanība. Policija lūdz ziņot, ja kādam ir informācija par nelegālo akcizēto preču glabāšanu, tirdzniecību vai ražošanu,” norāda Rīgas reģiona
Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju lielā apmērā sākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+