Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Sastrēgums Vidzemes virzienā veidojas jau Teikā

Foto - LETAFoto - LETA

Uz Brīvības gatves sabojājušās kravas automašīnas dēļ šopēcpusdien ir apgrūtināta izbraukšana no Rīgas Vidzemes virzienā.

Kā novēroja aģentūra LETA, izbraucot no Rīgas pa Brīvības ielu Juglas virzienā, sastrēgums veidojas jau Teikā. Aiz tirdzniecības centra “Alfa” satiksme kļūst vēl lēnāka, jo Juglā, uz Brīvības gatves, pie Silciema ielas, ir sabojājusies kravas automašīna, kas apstājusies otrajā joslā. Lai apbrauktu šo kravas automašīnu, visiem pārējiem autovadītājiem jāpārkārtojas pirmajā joslā, tāpēc arī veidojas sastrēgums.

Pēc Silciema ielas izbraukšana no Rīgas līdz Berģiem norit bez apgrūtinājumiem.

Pastiprināta sastrēgumu veidošanās minētajā vietā ir iespējama, jo daudzi rīdzinieki dodas uz “Positivus” festivālu Salacgrīvā.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+