×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
5. janvāris, 2013
Drukāt

Saukāna ekipāža Mauritānijā sāk ar 34. vietu

“Africa Eco Race” raallijreidā par vēsturiskā Dakāras rallijreida maršrutu piektajā posmā Māris Saukāns un Uldis Dzenis izcīnīja 34. vietu.

Sacensību dalībnieki sasnieguši Mauritāniju, kur piektdien sacentās 160 kilometrus garā ātrumposmā starp Dahlu un Hamī. Automašīnu ieskaitē ātrākais bija šo sacensību patrons Žans Luī Šlesērs un Sirils Eskilors ar paša konstruēto “Schlesser” bagiju. Ar elektropiedziņas “OSCar eO” startējošie Māris Saukāns un Uldis Dzenis šo posmus veica par 33 minūtēm un vienu sekundi lēnāk kā uzvarētājs, finišu sasniedzot 34. vietā. Otra “Team Latvia” ekipāža, Krievijas sportisti Antons Grigorovs un Sergejs Mišins posmā izcīnīja 19. vietu (+18:53).

Kopvērtējumā savas līderpozīcijas vēl vairāk nostiprināja Šlesēra ekipāža. Pašlaik par tuksneša lapsu dēvētājam francūzim konkurenci sastāda faktiski viena ekipāža – Francijas sportsti Žeroms Pelišē un Ksavjērs Panserī ar “Toyota”, kuri atpaliek par 15 minūtēm un 47 sekundēm. Grigorova ekipāža kopvērtējumā ir astotajā vietā (+2.52:30), Saukāna ekipāža 18. vietā (+7.41:55). Motociklistu ieskaitē līderis pēc sešiem posmiem ir Žilems Martens no Nīderlandes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+