×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
12. novembris, 2013
Drukāt

Saviela hokejs

LETALETA

Nespēlēju tajā līmenī kā citi izlases hokejisti un neesmu tādā sportiskā formā – Latvijas hokejists Agris Saviels saprot, ka iekļūt valstsvienības sastāvā uz Soču olimpiskajām spēlēm viņam būs teju neiespējami.

Saviels šobrīd pārstāv Latvijas čempionāta līdervienību “Kurbads”, 11 spēlēs sakrājot divus rezultativitātes punktus (1+1). Par darba vietas meklējumiem ārzemēs un iespējām spēlēt Sočos “LA” ar 31 gadu veco aizsargu aprunājās vēl pirms pārbaudes spēlēm aizvadītās nedēļas nogalē pret Krieviju. Saviels tika laukumā otrajā mačā (3:4 bullīšos), taču bija jūtams, ka netiek līdzi KHL spēlētāju ātrumiem un bija līdzvainīgs divu vārtu zaudējumā.

“Man bija piedāvājumi no ārzemēm, bet vismaz līdz novembrim gribēju palikt mājās – ģimenes apstākļu dēļ.  Tagad gan pastiprināti sākšu meklēt un, ja būs kaut kas pieņemams, braukšu prom. Vasarā par mani interesējās klubi no Krievijas (augstākās līgas), Slovākijas, Itālijas, Kazahstānas, bet es nebiju gatavs braukt, tāpēc arī neko tālāk nerunāju. Kā būs šobrīd? Nezinu, bet nebūs liela nelaime, ja nekur neaizbraukšu. Nav tā, ka par katru cenu gribu tikt prom.

“Kurbadā” trenējos un spēlēju. Progresēt Latvijas čempionātā nevar, taču tā ir iespēja sevi uzturēt formā. Mums ir noruna, ka jebkurā brīdī varu doties uz ārzemēm. Var teikt, ka šobrīd esmu bez spēļu prakses, jo mači, kas ir Latvijā – tie ir patālu no tā līmeņa. Pirms spēlēm pret Krieviju ir četri treniņi un to laikā es cenšos pievilkties klāt pārējo līmenim. Uzlēkt atpakaļ vienmēr ir grūti. Skaidrs, ka viegli man nebūs (pret Krieviju). Bet pieredze ir, tāpēc ceru, ka ārā nekritīšu.

Cik lielas ir manas iespējas aizbraukt uz Sočiem? Par to es nedomāju. Es šobrīd normālu hokeju nespēlēju, un, kad nāks tuvāk, tad redzēs, kā ir ar traumām un visu pārējo. Ir arī citi čaļi, kas nespēlē. Taču kopumā domāju, ka treneriem sastāvs vairāk vai mazāk ir skaidrs un to var koriģēt tikai savainojumi. Manas pozīcijas pat neietekmē tas, ka es šobrīd nespēlēju. Olimpiskajā sastāvā man būs grūti iekļūt – saprotu, ka nespēlēju tajā līmenī un neesmu tādā formā. Bet viss jau atkarīgs no trenera un, protams, arī šīm spēlēm pret Krieviju.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+