Mobilā versija
Brīdinājums +12.5°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
27. septembris, 2016
Drukāt

Savisārs rosina sasaukt Centra partijas ārkārtas kongresu

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Edgars Savisārs

Igaunijā lielākā parlamenta opozīcijas spēka Centra partijas priekšsēdētājs un Tallinas mērs Edgars Savisārs paziņojis par nodomu sasaukt ārkārtas kongresu saistībā ar partijas vadības šķelšanos.

Partijas līdera lēmums ir saistīts ar svētdien notikušo partijas valdes sēdi, kurā nepiedalījās Savisārs un vairāki viņa sabiedrotie, tomēr tika pieņemts lēmums no partijas ģenerālsekretāres amata atcelt Savisāra sabiedroto Oudeki Loni, lēmumu pamatojot ar uzticības zaudēšanu. Tāpat tika nolemts 1. oktobrī sasaukt pilnvaroto sanāksmi un rosināt partijas kongresa rīkošanu 5. novembrī. Gaidāms, ka Savisāra pretinieki varētu rosināt Centra partijas līdera pārvēlēšanu. Savisārs paudis pārliecību, ka “partijas valde pašlaik ir būtiski pārkāpusi savu pilnvaru robežas un tādējādi zaudējusi jebkādu likumību”. Centra partijas “iekšējā opozīcija” Savisāru vaino par partijas izolētību Igaunijas politiskajā dzīvē, nevēlēšanos vienoties ar valdošajām partijām, autoritāru vadības stilu, kā arī norāda uz prokuratūras izvirzītajām apsūdzībām Savisāram aizdomās par korupciju.

Pievienot komentāru

Seši cilvēki Londonā cietuši no uzbrukuma ar skābi (1)Londonas austrumos sestdienas vakarā tika ievainoti seši cilvēki, kad vīriešu grupa lielveikalā izsmidzināja uz viņiem skābi, paziņoja Londonas policija.
Draugiem Facebook Twitter Google+