Horoskopi un mistika
Horoskopi

Saziņa ar mīļiem cilvēkiem tevi uzlādēs pozitīvi! Horoskopi 17.augustam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šodien iespējamas visdažādākās traumas – kā sadzīves, tā ceļu satiksmes. Tāpēc, lai vai ko tu darītu, pirmajā vietā ir tava drošība. Riskam saki nē šajās stundās.

Vērsis

Šodien labi veltīt laiku savai mīļotajai ģimenei, atcerēties arī par tiem tuviniekiem, kas dzīvo tālākās pilsētās. Saziņa ar šiem cilvēkiem tevi pozitīvi uzlādēs.

Dvīņi

Šodien tava nervu sistēma būs pakļauta dažādiem pārbaudījumiem. Iespējamas visvisādas nepatikšanas – sākot no sadzīviskām ķibelēm līdz tiešām ievērojamām.

Vēzis

Iespējamas dažādas nepatikšanas, nelaimes gadījumi, taču tas viss tur, kur daudz cilvēku, tāpēc tavs galvenais uzdevums šodien – izvairīties no lielām cilvēku masām. Un pieskati savas mantas!

Lauva

Iespējama konfliktu saasināšanās, strīdi, kašķi, turklāt par jebkuru tēmu – sākot no privātās dzīves un beidzot ar profesionālajiem jautājumiem. Galvenais, kas tev jācenšas atcerēties, ka “ātri un lēti” nav tas pats, kas labi un paliekoši.

Jaunava

Mierīga diena pirms gaidāmās vētras. Iespējams, no vienas puses, tu sastapsies ar meliem, no otras puses – tas tev ļaus izdarīt pareizos secinājumus par cilvēkiem. Taču centies neklausīties baumās!

Svari

Dažādas sīkas ķibeles, kas notiks pat ne tavas, bet tavu draugu vainas dēļ, nespēs sabojāt tev vispārīgo dienas noskaņojumu. Tomēr neatstāj problēmas “risināties pašas”, tad tās, iespējams, var izaugt tik lielas, ka sagādās daudz lielākas nepatikšanas.

Skorpions

Diena simbolizē pašanalīzi. Daudziem Skorpioniem šodien būs raksturīgi izlemt, kurp doties, ko darīt, ko plānot nākotnei. Un šis laiks tam ir ļoti piemērots.

Strēlnieks

Daudziem Strēlniekiem šodien aptrūksies naudas. Iespējamas dažādas sadzīviskas kļūmes, kas saistītas ar tehniku.

Mežāzis

Iespējamas problēmas ar pašsajūtu, it īpaši – gremošanas traucējumi. Ja tu esi sevi nomocījis ar diētām, tas ietekmē tavu vispārējo organisma stāvokli!

Ūdensvīrs

Iespējams, ka planētu stāvoklis šodien padarīs tevi ļoti darbaspējīgu un enerģisku. Svarīgi atrasties tev patīkamu, patiesu cilvēku kompānijā.

Zivis

Nevajadzētu tuviniekiem izvirzīt pārāk augstas prasības, pārmest viņiem par sīkumiem, uzsākt strīdus par sīkumiem – tas viss sabojās jūsu attiecības, un kā vārdā?

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena piemērota atpūtai, bet jāsaka nē – konfliktiem! Horoskopi 16. septembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Labs laiks piedot un aizmirst nesvarīgus nodarījumus! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pabeidz iesākto un plāno nākotni! Horoskopi 15.septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem
31 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Neilands pirms pasaules čempionāta lieliskā formā – latvietis uzvar prestižā velobraucienā Beļģijā!
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “BMW” markas auto iekļūst smagā avārijā 1
6 stundas