×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. marts, 2014
Drukāt

“SC” “neredz” krievu armiju Ukrainā
 (67)

Foto - LETAFoto - LETA

“Saskaņas centra” frakcija Saeimā nonākusi sātana advokāta lomā. Latvijas sabiedrība aktīvi jūt līdzi Ukrainai un uzskata Krieviju par agresoru Krimas konfliktā, kā varējām redzēt svētdienas protestā. Arī Saeimas partiju vairākums spējis atlikt malā ikdienas domstarpības un vienoties par paziņojumu, nosodot Krievijas militāro agresiju pret Ukrainu. Turpretim “SC” pārstāvji, šķiet, vislabprātāk izvēlētos klusēt par Krimas notikumiem. Tādēļ uzdevu viņiem tikai vienu jautājumu: “Kā jūs vērtējat Krievijas karaspēka ievešanu suverēnas valsts teritorijā?”


Jānis Urbanovičs: “Nav svarīgi, kurš Krievijā prezidents – Putins vai kaut vai māte Terēze. Viņam nebūtu iespēja ignorēt savu tautiešu palīgā saucienus, ja kādā valstī viņi tiek apdraudēti! Turklāt man nav pierādījumu, ka Krievijas armija būtu iegājusi Ukrainā. Redzu tikai staltus puišus jaunās uniformās, bet bez jebkādām zīmotnēm. Tādēļ atšķirībā no Latvijas politiķu vairākuma es neņemos apgalvot, ka tie ir Putina puiši. Jau iepriekš paziņot, ka Ukrainā pie visa vainīga Krievija, ir provocējoši un nepalīdzēs ne latviešu un krievu attiecībām, ne Latvijas un Krievijas attiecībām, ne arī ukraiņiem rast mieru savās mājās. Diemžēl Latvija strādā pēc jau iepriekš izdomāta scenārija, sadalot Ukrainas konflikta dalībniekus labajos un sliktajos. Tik vienkāršots skatījums ir bīstams! Histēriska un agresīva reakcija no politiķu puses radīs histēriju un agresiju arī pārējā sabiedrībā un var novest pie neprognozējamām sekām un konfliktiem gan starp etniskām, gan sociālām grupām.”

Ivars Zariņš: “Protams, ka karaspēka ievešana citas suverēnas valsts teritorijā nav atbilstoša starptautiskajām normām. Taču starptautiskā prakse mūsdienu situācijā diemžēl ir tāda, ka svešu valstu karaspēki nemitīgi dzīvojas pa svešām valstīm. Krima nav nekāds uzņēmums. Pats galvenais uzdevums šobrīd ir novērst asinsizliešanu Ukrainā, un neredzu citu ceļu kā ievest tur miera uzturēšanas spēkus. Un pareizāk būtu, ja tie būtu nevis Krievijas, bet ANO vai Eiropas miera uzturēšanas spēki.”

Ivans Klementjevs: “Nebūtu korekti teikt, ka Krievija kaut kur ievedusi savus militāros spēkus. Ukrainā viņi vienmēr ir bijuši, kā to paredz Ukrainas un Krievijas sadarbības līgums par Melnās jūras kara flotes un militāro bāzu izvietošanu. Kā redzējām Ukrainas nemieru laikā – cilvēki uzbruka iekšlietu daļām un armijas daļām, nogalināja gan miličus, gan “Berkut” darbiniekus, nolaupīja ieročus, ko pēc 25. februāra vienošanās nemaz neatgrieza atpakaļ. Taču uz Krievijas kuģiem var atrasties arī atomieroči. Ja Ukrainā pie varas nācis šāds bandītisks režīms, tad Krievijai jādara viss iespējamais, lai aizsargātu šo ieroču nonākšanu bandītu rokās. Mani dara bažīgu arī tas, kādu iespaidu šie notikumi atstās uz Latvijas sabiedrību. Svētdien pie Krievijas vēstniecības protestētājiem bija arī plakāti ar necenzētiem vārdiem, bet neviens netika aizturēts. Ja valsts pieļauj tādu rīcību, tad provokācijas var attīstīties tālāk.”

Sergejs Mirskis: “Pēc Krievijas konstitūcijas, viss ir likumīgi, jo prezidents vērsies parlamentā ar lūgumu atļaut lietot militāru spēku Ukrainā. Ja viņš tiešām to izdarīs bez saskaņojuma ar starptautiskajām organizācijām, tad tiks pārkāptas starptautiskās normas. Taču līdz šim man nav oficiālu ziņu, ka Krievijas armija būtu ievesta Ukrainā. Kara flote ar aptuveni 6000 militārpersonām tur vienmēr bijusi saskaņā ar starpvalstu līgumu. Nelaime ir tāda, ka Ukrainā nav neviena politiska spēka, ar ko risināt demokrātisku dialogu. Politiskā vide tur ir necivilizēta. Sabiedrībā valda dramatiska uzskatu atšķirība, varas maiņa notiek ar kautiņiem, revolūciju. Janukoviča koruptīvo sistēmu nomainīja dažādu pušu radikāļi.”

Pievienot komentāru

Komentāri (67)

 1. Tas taču sen ir skaidrs, ka jautāt kaut ko SC par Krieviju, ir tas pats kā jautāt Putinam vai “Vienotai Krievijai”!

 2. H.kissinger’a rakstā ir teikts, ka ukrainas intereses dot plašu autonomiju Krimai. vai LA fani to zin?

 3. Krievijai Ukrainā nav neviena politiska spēka, ar ko risināt demokrātisku dialogu, toties Latvijā tai ir SC. Latvieši,neuztraucieties,SC izlems,kurus izsūtīt, kurus nošaut.Krievu zaļknābji jau šodien ielās bļāva: naša zemļa,naša škola…

 4. Liegt SC vadīt Saeimas komisijas un lemt valstij svarīgus lēmumus! Kāpēc maksāt deputātu algu valstij naidīgiem cilvēkiem!Uz vēlēšanām ar vienotu latviešu sarakstu. Visas latviešu partijas vienā kopējā sarakstā, bet cilvēki izlems kurus atstāt, kurus svītrot.

 5. Gaidīt, ka mūsu kangari un okupācijas noliedzēji uzstāsies pret okupantiem…tas nu ir tukš nummurs! Ir tomēr jādarbojas juridiski likumīgi un jāpanāk tiesiska okupācijas fakta atzīšana no visām LV politiskajām partijām. Un jāatņem politiskās tiesības pārstāvēt sevi Saeimā tām okupācijas paliekām, kuras šo okupāciju neatzīst un sekas likvidēt nevēlas. Mums jāsaprot, ka atdot politisko varu to likumīgajiem, no okupācijas atbrīvotajiem LV pavalstniekiem mēs varam vienīgi tad, ja atbrīvojamies no okupācijas palieku apdraudējuma varas pārņemšanā un likumu lemšanā.

  • P.S. Nevaram prasīt okupācijas atzīšanu Ukrainā, ja mēs pat nespējam panākt okupācijas atzīšanu saistībā ar savas valsts – Latvijas okupāciju.

 6. Jā,šodien izgītības ministri nosauca mītiņā par zagli,steidzami jāsoda apsaukātājs.Novērotājus krievi neielaida Krimā,ko darīsim?!Baigie bļāvēji tavi tautieši apdraudēti,nekauņas ne tautieši,kas neciena valodu un valsti kurā dzīvo visā plašā pasaulē.

 7. Urbanoviča,kungs,ja neredzi aizdošu brilles,lai spēj saredzēt īstenību Ukrainā un Latvijā.

 8. Ir radies jautajums-ko daris jauna Kijevas vara ar Maidana labas puses brunotajiem spekiem?Par kadu naudu vinus nometnes macija kara maksla?

 9. Nu, ko gan vini citu teiks?! Pats SC Latvijaa tak ir Putina piektaa kolonna!

 10. šiem piekrītam 1000% Atbildēt

  Ernis Purnis 5. marts, 2014 02:22 Atbildēt
  Lai cik viņu arī nebūtu LV,pats pēdējais laiks tos izvadīt uz dzimtajām sādžām, kopā ar cietumos esošajiem un vairākkārt sodītajiem nepilsoņiem -psrs kolonistiem!
  ———————————————–
  Un arestēt visu 5 kolonnas spici -SC vadību un sodīt ar cietumsodiem un mantas konfiskāciju, par valsts nodevību un valsts īpašumu izlaupīšanu lielos apmēros

 11. Tā ir Nepieciešamība! Atbildēt

  Ernis Purnis 5. marts, 2014 02:22 Atbildēt

  Lai cik viņu arī nebūtu,pats pēdējais laiks tos izvadīt uz dzimtajām sādžām, kopā ar cietumos esošajiem un vairākkārt sodītajiem nepilsoņiem -psrs kolonistiem!
  ———————————————–
  Un arestēt visu 5 kolonnas spici -SC vadību un sodīt ar cietumsodiem un mantas konfiskāciju, par valsts nodevību un valsts īpašumu izlaupīšanu lielos apmēros

 12. Ja es šim taukmūlim novilktu tā pamatīgi pa ģēveli, tad šim uzreiz gaisma uzaustu.

 13. Nu tagad ir skaidrs par ko vairāk nebalsot.

  • Vai tad tas nebija sen redzams un zināms???Kā var tā būt,ka vienā partijā salasījušies visi neredzīgie?Nabadziņi! Tāpēc arī neredz,ka dzīvo Latvijā un visiem jāprot valsts valoda.Citus gan aģitē to nemācīties,jo tad vēl atradīsies normāli domājoši un viņus izkonkurēs no siltajām vietiņām .Visu laiku bļauj pret ES,bet uz vēlēšanām skrien kā traki,lai dabūtu iespēju tur pasēdēt.Ušakovs nebrauca uz savu mīļo Krievzemi ārstēties,bet gan uz nīsto Vāciju.UZVARĒTĀJS pie uzvarētajiem.

 14. Interesanti, ka SC politiķi „neredz” krievu armiju Ukrainā(Krimā), bet ļoti skaidri redz, kā tur apspiež lielas nācijas pārstāvjus – krievus, piedevām krievvalodīgos. Nu gluži kā Latvijā labējie nacionālisti(visas labējās partijas to vēlētāji),”neieredz” šeit dzīvojošos krievvalodīgos. Vienkārši ārprāts! SC izliekas neredzam tās sekas, kuras radījusi „tautiešu aizstāvības” programma. Neredz, jo nekāds saskaņiešu nosodījums gapoņenkoviešu šovinistiskajām aktivitātēm nav bijis. „Tautiešu aizstāvības” programma īstenojusies Gruzijā, Ukrainā. Kas tālāk, to SC skaidri redz, jo aiz viņu muguras stāv milzīgā lielvara un paši darbojas kā piektā kolona. Mūsu kopējās mājas – neatkarīga valsts Latvija SC, šķiet, ir pārejoša parādība, jo varenās Krievijas valdošās partijas VK līguma nosacījumu garantē savu „pilsoņu aizstāvību” pret „naciķiem”arī ar militāru spēku. Interesanti, ka SC politiķi saka, ka Ukrainā „vispār pie varas tur esot nākuši „šovinistiskie spēki”. Ja pavirši paskatās, tad it kā „fašistu” un „bendereviešu” vietā pēkšņi „šovinistiskie spēki”. Bet kas ir šovinisms? Šovinisms ir citu tautu un nāciju interešu ignorēšana un rupja apspiešana savas valsts, impērijas interešu vārdā; galējs nacionālisms; 1.pasaules karā ieguvis nosaukumu sociālšovinisms; šovinisma galējā izpausme – fašisms. Tad redz, kur aizslēpies „fašisms”. Un patiesā šovinisma izpausme – lielvaras jeb impērijas interešu vārdā paliek it kā aiz kadra. Būsim uzmanīgi SC manevru politikā.

 15. Jānis ir malacis, ar tik vãju redzi un aprobežotām spriestspējām spēj visus uzticētos darbiņus padarīt. Ideāls premjers sanãktu, un miesãs arī nekãds ņerga nav. Balsojiet…

 16. Jāni Urbanovič, uzstellē brilles, tad arī redzēsi bruņotos krievu tautiešus bradājam pa Ukrainas zemi Krimā un citviet. Izbrīna, ka krievi kļuvuši negodīgi vai kautrīgi, ka nerāda tos ar zīmotnem un pagonām. Vai tik tie nav baltkrievu partizāni? Labi ,ka ukraiņi šos putina sulaiņīšus nav aizraidījuši uz citu pasauli. Tātad ukraiņi neizprovocē asinsizliešanu, kā to cenšas pierādīt jaunizceptais oligarhs, Putina draugs, Viktors Janukovičs.

  • Paaraak augstu veertee kaut kaadu Janukovichu. Nekad tas nav bijis Putina draugs, tikai un vieniigi peec vajadziibas pastelleejams “halujs”.

 17. Pie sacītā vēl var piebilst, ka jebkuram psihologam ir skaidrs, ka šie cilvēki uz tankiem, posteņiem ir disciplinēti, kaujas apmācību izgājuši cilvēki, nevis saskrējuši “brīvprātīgie”. Stāja, pozas, acu skatieni utt. Viņi baidās runāt ar jebkuru, lai neatklātos patiesība. SC apgalvojumi ir amorāli, jo runa ir par humanitāro tiesību visrupjāko pārkāpšanu. Esiet modri!

 18. Kad Ketrīna Eštone pasaka, ka tā ir Krievijas invāzija Ukrainā es viņai ticu vairāk. Bet ir jārunā par citu SC liekulības viepli. Nostāsimies viņu pozīcijā un pateiksim, ka tie nav Krievijas militāristi. Bet tad secinājumi ir vēl sliktāki. Krimas “pašaizsardzības komitejas” drīzāk atgādina regulārās armijas daļas. Un tas , ka tās ir ieradušās no Krievijas, ir acīmredzams (vismaz ar satelītiem, kaut gan pietiek liecinieku uz sauzsemes). Kas tad Krievija ir par valsti, ja atļauj savā teritorijā veidoties vienībām ar pilnu armijas ekipējumu, ieročiem, tehniku, kas atļaujas darīt, kas ienāk prātā. Tā ir traka situācija, ja kodolvalsts nekontrolē to, kas notiek tās teritorijā. Krievijai pirmajai vajadzēja savaldīt šos nepakļa’vīgos. Un tas tiešām ir globāls drauds, šāda valsts , kas pati sevi nekontrolē. Tā ir SC pozīcijas otra puse. Un nobeigumā atcerēsimies, ka ar šādas valsts valdošo partiju SC ir noslēdzis sadarbības līgumu.

 19. Grūti lasīt šos safabricējumus un melus.Domā,ka pasaule ir akla un neredz,ka tie ir no Krievijas iesūtīti puiši,ar moderniem ieročiem,karakuģiem,helikopteriem u.c.Un par varu runājot: Ukrainai ir pilnīgi leģitīma vara- tautas ievēlēts parlaments, parlamenta iecelta valdība un tā kā prezidents ir aizlaidies no valsts ,parlaments iecēlis vietas izpildītāju.Kas te ir nelikumīgs?
  SC ir kopā ar savu šefu Putinu ir lielākie meļi pasaulē!

 20. izlasiju Putina atrunas krievu saitā,ka ekipējumu ,kāds ir tiem džekiem bez uzšuvēm,varot nopirkt jebkurā veikalā:))))Ok,piekrītu,bet kur var nopirkt AK un BTR-80,pie tam tādā daudzumā?:))))

 21. NU RE, TĀ DOMĀ UN UZSKATA T.S. ”LATVIJAS PILSOŅI”. KLUSĒŠANA FAKTISKI IR PIEKRIŠANA. TAD VARAM IEDOMĀTIES, AR KĀDU PRIEKU UN CERĪBĀM, KA LĪDZĪGS SCENĀRIJS NORISINĀSIES LATVIJĀ, NOTIEKOŠO UZTVER LATVIJAI UN LATVIEŠIEM NAIDĪGI NOSKAŅOTIE KRIEVU OKUPANTI. UN NEVAJAG LOLOT LIELAS CERĪBAS UZ NATO UN ASV, ATCERĒSIMIES VIŅU DIVKOSĪGO POLITIKU, ATCERĒSIMIES KĀ RŪZVELTS UN ČERČILS JALTĀ PĀRDEVA LATVIJU KRIEVIJAI. POLITIKĀ NAV DRAUGU, IR TIKAI INTERESES, TO NEAIZMIRSĪSIM.
  UN VĒL:
  VAI NEBŪTU LAIKS PIEŅENT LIKUMU, KURŠ NOTEIKTU, CIK DAUDZ CITU VALSTU PILSOŅU DRĪKST ATRASTIES LATVIJĀ KĀ ARĪ NOTEIKT ŠĀDU PILSOŅU UZTURĒŠANĀS LAIKA IEROBEŽOJUMUS? JĀPĀRTRAUC NELIKUMĪGĀ PILSONĪBAS PIEŠĶIRŠANA BIJUŠĀS PSRS PILSOŅIEM, PAMATOJOTIES UZ 1949.GADA ŽENĒVAS KONVENCIJU UN JĀIZRAIDA NO VALSTS TIE 300 000 TŪKSTOŠI ŠEIT NELIKUMĪGI DZĪVOJOŠO. IESPĒJAMS, KA KRIEVIJAS VĒSTNIECĪBAS SEIFOS JAU GLABĀJAS KRIEVIJAS PILSOŅU PASES ŠIEM SIMTIEM TŪKSTOŠU PADOMJU MIGRANTU, KURAS PĒC TAM ”x” STUNDĀ TIKS IZDALĪTAS, LAI REALIZĒTU PLĀNU “TAUTIEŠU GLĀBŠANAI NACISTISKAJĀ LATVIJĀ”. KRIMĀ UN UKRAINĀ NOTIEKOŠAIS LIECINA PAR ŠĀDA PLĀNA ESAMĪBU

 22. Ja noņems sarkanās brilles , tad uzreiz ieraudzīs, pat dioptrijas nevajadzēs

 23. Vinjam nav pieraadijumu arii par sava viesu nama uzbuveshanu par eiropas naudu … un saimnieciskaas darbibas neveikshanu tur … Pilniigs nonsenss. Domaaju, ka zeme driiz sho neizturees un atversies 🙂 Ko tad paareejaa pasaules politikji redz un shis aazis neko neredz … 🙂 vienkaarshi tuvredziigaaks poliitikji kaadi ir svolochu centraa nav redzeeti

 24. “Pēc iepriekš izdomāta scenārija” rīkojas tieši Saskaņas centrs, pie tam nemitīgi piekoriģējot scenāriju atbilstoši Krievijas vajadzībām! 2 galvenās tēzes parādās: 1) “naglijākais” saka – kādam vēl jāpierāda, ka Krievija ievedusi karaspēku Krimā! 2)kas mazāk ciniski, atsaucas uz to, ka Krievija visu dara likumīgi, jo pati sev ir p[alūgusi atļauju… – un tad jau ej kur gribi!

 25. Ko gan citu šie deputāti var teikt ??? Un interesanta domāšana , vai tad Krievija nedala krievvalodīgos un noziedzniekos ??? Un armijas klātbūtnē domāts rīkot referendumu !!! Smiekli nāk , jo iznākums jau tagad ir skaidrs !!! Krievija visur “aizstāv “savējos – Gruzijā, Čečenijā ,Abhāzijā , Čehijā …. Vai vēl turpināt Urbanoviča kungs ( biedrs )īsti nezinu kā pareizāk uzrunāt ????

 26. Tipiskas okupācijas atbalstītāju atrunas.

 27. Viss notiekošais vēlreiz pierāda, ka nebūs nekādas automātiskas pilsonības došanas, tieši otrādi, pilsonība nevar būt labdarības akcija. Pilsonības iegūšana ir jāpadara sarežģītāka, citādi būs kā Krimas pussalā.

  • Да и не надо! Но вам, поляку, следовало бы помнить, что сотворили с вашими соплеменниками бандеровцы на Волынщине! Видимо, вы забыли, а зря, очень даже может повториться.

 28. Kad Urbanoviča kungs ir ko redzējis, viņš un SC nekad neko neredz, ja tas skar Krieviju. Bet ja saistība ir ar citām valstīm, tad kliedz kā nelabie.

 29. No Krievijas propagandas nozombētajiem neko citu nevarēja gaidīt. Arī no tiem komentētējiem, kas tagad tīrā latviešu valodā vemj dubļu straumes uz ukraiņiem, uz bijušo prezidenti Vīķi Freibergu par viņas pēdējiem izteikumiem, uz Rietumu pasauli vispār. Par to jāpateicas visām telekomunikāciju kompānijām, kas tik bagātīgi apgādā savus klientus ar iespējām skatīties Krievijas telekanālus. Lai cilvēki Latvijā zombējas veseli…

  • P.S. Paldies, vismaz te tādu komentētāju nav, “Dienas” mājas lapā un citur tādu ir pa pilnam. Vesela priofesionālu Latvijas nomelnotāju brigāde.

 30. ar SC viss ir skaidrs un jau ieprieksh arii bija skaidrs, kas tie ir par putiniem!!!

 31. Es ļoti ceru , ka pēc šiem saskaņiešu partijas vadoņu “patiesības” izvirdumiem kādai latviešu vēlētāju daļai nokritīs klapes no acīm un viņi padomās , vai arī turpmāk balsot par okupācijas noliedzēju un Putina sabiedroto partiju .

 32. Андрей М. Atbildēt

  Цетр Согласия и Партия Регионов – два клона Кремлевских политтехнологов ! С одинаковом отношением к местному народу, с одинаковом договором с Единой Россией, с одинаковыми Януковичем и Урбановичем ! И для обоих партий везде марширует недобитые фашисты, нацики, лесные братья и бандеровцы ! И везде заставляют изучать никаму не нужную телячу мову и собачий язык !
  Хорошо, что в Латвии хватило ума не всем без разбору ” освободителям” давать гражданство ! А то итоги с выборами и их последствиями были бы такие же !

  • Tik tiešām,tagad arī krievu tautības cilvēki var redzēt, kas īstenībā ir SC Latvijā, ceru, ka liela daļa iepriekš atbalstošā SC vairs par viņiem nebalsos.

  • Андрюшенька, а ты попрыгай и покричи: кто не прыгнул, тот москаль! Может тебе полегчает?! Тебе кто по духу ближе: власовцы или бандеровцы? Вот они бы с тобой точно не церемонились.

 33. Redzu tikai staltus puišus jaunās uniformās, bet bez jebkādām zīmotnēm. Tādēļ atšķirībā no Latvijas politiķu vairākuma es neņemos apgalvot, ka tie ir Putina puiši.
  ***
  es arī domāju ka tie nav Putina puiši ! Izskatās ka tie tomēr ir mūsu SC, Urbanoviča apmaksātie puiši !

 34. Urbanovič – stalti puiši Krievijas armijas formas tērpos, maskās un bez zīmotnēm un citām piederības zīmēm (karodziņi, uzvārdi utt) atbilstoši ANO noteiktajam ir definējami kā kombatanti – kaujinieki bez valsts piederības tātad teroristi. Un kā to var izskadrot?

 35. Saeimā guloši cilvēki jau neko nesaskata – tikai sapņus….

 36. sc dzivo citaa informacijas telpaa-putinizacijaa.

 37. Slimi galīgi.Paši krievi atzīst, ka viņi ir Krimā.SC neredz. Ko tādi muļķi dara mūsu saeimā? Pretīgi!

 38. SC pilnīgi un galīgi atklājusi, ka ir Krievijas partija, tās interešu pārstāvis Latvijā. Baisi! Vispretīgākie nelieši, jo kalpo savas valsts ienaidniekiem. Ja kāds par to vēl šaubījās, tad tagad tas kļūst acīmredzams. Tādi tipi nedrīkstētu būt Latvijas parlamentā. Balsot par tādiem nozīmē balsot par savas valsts iznīcināšanu.

 39. Kā tad ir pēc likuma,ja nav pazīšanās zīme,tad ir teroristi. Karaspēks jau bija ievests,kad ,it kā,lūdza palīdzību. Krimā nekā nenotika,ko tu tur muldi.

 40. Urbanovičs pūš Krievijas propagandas stabulē! JāAIZSTāVOT SAVI TAUTIEšI Ukrainā. Vēsturiski Urbanovičs kopā ar Krieviju stāv Hitlera un Vācijas pozīcijās, kas arī ar savu tautiešu aizsardzību attaisnoja karaspēka ievešanu Čehoslovākijā pagājušā gs. “Tautiešu aizsardzība” jau ir folklorizējies jēdziens, lai dažas valstis veiktu militārus iebrukumus kaimiņzemēs. Bet ir 21.gadsimts un tautas
  tik vienkārši vairs apmuļķot nevar. Patiesība ir tāda, ka Ukraiņu tauta padzina korumpēto Janukoviča režīmu, kurš bija Krievijas marionete un nomainīja to pret demokrātiskāku valdību, kas Krievijai nav pa prātam. Ne jau “tautiešu intereses”, bet savas ģeopolitiskās intereses ir Krievijas karaspēka invāzijas iemesls un Janukoviča lūgums ievest Krievijas spēkus Ukrainā – lūk īstais iemesls, ko Urbanovičs noklusē.

 41. Kā maizi ēd tā dziesmu dziedi,ko citu var gaidīt no putina partaigenosse

 42. Ieraugot Urbanoviča resno purnu,uzreizi jāmeklē ķieģelis.Kur SC var būt tik aprobežots. Vai tik viņi nejūtas apdraudēti?

 43. Cer uz kādu amatu Rīgā? Ja neredz? Viņam nebūtu iespēja ignorēt savu tautiešu palīgā saucienus, ja kādā valstī viņi tiek apdraudēti! Ts par Putinu. Tautieši ir apdraudēti pat pie krutkas točkas, ja pietrūkst naudas kur nu vēl citur…

 44. Vai, cik šausmīgi! – Urbanovičs par Puķina agresiju: „Viņam nebūtu iespēja ignorēt savu tautiešu palīgā saucienus, ja kādā valstī viņi tiek apdraudēti!” Vai tas nozīmē, ka Latvijā dzīvojošajiem Puķina tautiešiem vai nu dziedamās rīkles par švaku, vai arī viņi netiek apdraudēti un visas viņu skaļās vaimanas nev ne izēstas olas čaumalas vērtas? Taču Urbanovičs nebūtu Urbanovičs, ja atkal un atkal neatcerētos reiz solīto un joprojām neaizmirsto Biškeku – „var novest pie neprognozējamām sekām un konfliktiem”. Tātad kopumā – nekā jauna.
  Turpinājumā – Ivars Zariņš. Intervence? – normāla lieta, „Pats galvenais uzdevums šobrīd ir novērst asinsizliešanu Ukrainā.” Iebrukt ar ieročiem un bruņutehniku, lai „novērstu (pašu stimulēto) asinsizliešanu”… Cik loģiski un humāni!
  Ivans Klementjevs joprojām dzīvo aizvakardienas realitātē, kad varas grožus Ukrainā turēja Janukovičs: „Ja Ukrainā pie varas nācis šāds bandītisks režīms”, taču aizmirst piebilst – krimināls, korumpēts un izteikti amorāls bija Janukoviča „bandītiskais režīms”, pie tam tā vadītājs ir arī zaķpastala, kas paslēpies kaimiņvalstī. Tomēr Klementjevs, Latvijai un Ukrainai „brālīgās kaimiņvalsts” leksiku pārzinādams, – „pie Krievijas vēstniecības protestētājiem bija arī plakāti ar necenzētiem vārdiem.” Acīmredzot plakāta veidotājs zināja, kuri vārdi krievu valodā tiek lietoti visbiežāk, tātad – vislabāk saprotami vēstījuma saņēmējiem.
  Sergejs Mirskis: „Pēc Krievijas konstitūcijas, viss ir likumīgi”. LR Saeimas deputāts uzskata: amorālā valstī var būt tikai amorāli likumi. Nākas piekrist. Un atliek vienīgi piekrist arī atzinumam – „Janukoviča koruptīvo sistēmu” … tagad ir atbalstījusi tāda pati koruptīva sistēma. Pasaki, kas ir tavs draugs…

 45. 1) NATO 4. pants – ievest Latvijā NATO karabāzes un karaspēku !
  2) Atjaunot Latvijas Republikā obligāto karadienestu un nevis kā Igaunijā 1/2 gadu , bet pilnu vienu !
  3) Skolas apmācība – tikai un vienīgi latviešu valodā !!! Un ja mans vectēvs pie krievu “cara tētiņa” staigāja skolā ar kauna zīmi kaklā “Viņš runāja latviski” , tad nu tagad , lai notiek otrādi !!!
  4) Aizliegt 16. martā jebkādus ārvalstu un pašmāju “antifašistu” grūstiņus Rīgā, Liepājā u.c. . Mūsu sauklis “NAŠ(c)IZM ŅEPRAIDJOT”!
  5) 9. Maijā visus ar krievijas un cara impērijas karogiem rotātos autiņus ar uzrakstiem “Na Berļin” pamielot ar paša “Molotova kokteiļiem”
  6) Visus Latvijas varas vīrus un sievas, pildot savus dienesta pienākumus runās krievu valodā – nepārvēlēt un sabiedriski nopelt , jo Latvijas Valsts ( Republika) nav krievijas guberņa un mums nav vajadzīgi jaunie koloboranti !

  DIEVS svētī Latviju !!! Ja Tev KUNGS ir pārliecība , ka viņa TO ir pelnījusi !

  Sveiciens Latviešu Brāļiem no Valgas Igaunijā !!!

  • Вы серьёзно?! Ну тогда вас уже никто не спасёт и никакая НАТО вам не поможет. Это уже диагноз.

  • 7. iztīrīt drošības dienestus no latviešiem nelojālām valstiski nespējīgām personām

  • Skaisti jau skan, bet tad “grafists”, S C un varenais kaimiņš visus nopļaus kā smilgas pļavā! tātad varbūt meklēsim mērenāku risinājumu, lai mazinātu austrumu ietekmi.

   • Tieši pār to es runāju. Jūsu politiķi no paša sākuma dara no mums tikai 5.kolonnu un pretiniekus. Un neviens jūsu politiķis ne sagribēja padarot no mums draugus sajāj valstij. Var būt tas ir dīvaini priekš jums, bet mēs āri mielēm Latviju, bet savā veidā.

    • jūs (SC) “mīlat” Latviju vienīgi kā perspektīvu savai imperijai pakļaujamu teritoriju…un ne vairāk!

     • Думать вы можете, что хотите, ваше право. Но вы не поняли самого главного. Вы с самого начала делали из нас своих врагов, а не друзей! Это же вы кричите и пишите всюду оккупанты, мигранты, колонисты и т.д. Латвия для латышей, разве это не ваш лозунг?! А как начиналось, помните: за нашу и вашу свободу! Причём даже на русском языке. А что теперь. А теперь у меня в паспорте написано – чужой! И воевать за вас я точно не буду. А вот если бы с самого начала мы были вместе (всего то и нужно было то спеси своей поубавить немного, и учитывать и наши интересы тоже), то сюда никто не посмел бы сунуться, ни шведы, ни американцы, ни , столь не любимый вами, Путин.

 46. Baisi gan šie izteikumi.

 47. Apvainojošs ir salīdzinājums ar māti Terēzi. Ja māte Terēze būtu Putins, tad nekādā gadījumā viņa šādi palīgā nesteigtos. Žēlsirdība tomēr ir kaut kas cits, nekā cietsirdība, varmācība un manipulēšana ar cilvēkiem. Visvairāk no mātes Terēzes pozīcijām darbojas tie ukraiņi un krievi, kas šobrīd domā par Krieviju, nevis pierādījumiem. Domā par to, lai Krievija saglabātu cilvēcību un spēju tikt uztverta kā tās Krievijas mantiniece, ar kuru tā mīl publiski lepoties. Te nu gan SC vīriem bija iespēja parādīt, ka viņi tomēr pārstāv demokrātisku pasaules skatījumu, nevis tādus, kas gaida pierādījumus (tos katru vakaru piegādā Krievijas TV par Ukrainu), ka viņi pārstāv krievus pasaulē, kas neatbalsta manipulāciju ar Krievijas krievu apziņu un ka nav gatavi kļūt par “palīgā saucienu” kliedzējiem, kad tiks radīti “pierādījumi”.

 48. Šitas nekaunīgais latviešu mankurts un krievu šovinists daudz ko neredz.

Draugiem Facebook Twitter Google+