Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
12. novembris, 2015
Drukāt

Šengenas zona ir uz sabrukuma robežas (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropadomes prezidents Donalds Tusks ceturtdien brīdināja, ka migrantu krīzes dēļ Šengenas zona ir uz sabrukuma robežas.

“Šengenas glābšana ir sacensības ar laiku, un mēs eam apņēmušies šajās sacensībās uzvarēt,” žurnālistiem sacīja Tusks pēc ES un Āfrikas samita Maltā.

Migrantu krīzes dēļ Austrija, Slovēnija, Ungārija, Vācija un Zviedrija ir paziņojušas par robežkontroles pasākumu atjaunošanu vai žogu būvēšanu uz robežām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vācija un Zviedrija domā būvēt žogus uz robežām!?? Šīs abas valstis taču tik ļoti jūt līdzi tai iebrucēju varzai, ka bija gatavas atdot savu kreklu, lai tikai mīļie, nevainīgie imigrantiņi varētu būs laimīgi…KAS TAD NU NOTICIS??? Domāju, ka NAV jābūvē žogi pa visu Eiropu un jāmaitā kopaina, BET JĀAIZVER UZ VISIEM LAIKIEM EIROPAS SAVIENĪBAS ROBEŽAS TAI TRAKOTI NELABAJAI VARZAI UN JĀATROD VIETA VIŅAI DZĪVOT SAVĀ KONTINENTĀ!!?????? TĀ TAČU IR PILNĪGI CITA KULTŪRA, KURA MUMS LIKS DZĪVOT PĒC SAVIEM IESKATIEM UN AR EIROPIEŠIEM NERĒĶINĀSIES, JO VIŅU TAČU IR TIK DAUDZ KĀ VĀJPRĀTS!!! Man liekas, ka jau tagad ir par vēlu, jo viņi turpina nākt un NEVIENS viņus neaptur un nesūta atpakaļ!?? Nauda atpakaļ sūtīšanai nevajag, jo katrs pats atbild par savu ienākšanu un iziešanu no citas valsts!!!

  2. Šengenas zona ir vajadzīga teroristiem un biezajiem …
    Vienkāršajam cilvēkam jau labāk,ka “vienlīdzīgākie” nelien uz ādas.
    Jebšu es ko izlaidu ?

Jaunais EP prezidents: izmanīgs un patīk luksusa lietasItālijas konservatīvo pārstāvis Antonio Tajāni, kurš otrdienas vakarā tika ievēlēts par Eiropas Parlamenta (EP) jauno prezidentu, ir laipns un izmanīgs politiķis, kurš
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju"Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+