Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sentimentāla diena, kas liks ilgoties… Horoskopi 3.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šī diena liks tiekties pēc sentimentalitātes, fantāzijām un sapņiem. Daži cilvēki sajutīs pēkšņas skumjas un ilgosies pēc draugiem, ģimenes locekļiem un citiem tuviem cilvēkiem. Šai dienai piemīt augsts risks, kas attiecas uz divām lietām: naudu un veselību, tāpēc šodien vajadzētu pastiprināties rūpēties par savu labsajūtu un nepiekrist nekādiem darījumiem ar naudu, it īpaši, ja runa ir par investīcijām.

Auns

Labvēlīga diena fiziskajām aktivitātēm un laika pavadīšanai svaigā gaisā. Kāds negaidīt notikums likt tev mainīt šīs dienas plānus. Pacenties izrādīt izturību un veselo saprātu.

Vērsis

Bīstama diena veselībai! Strīdi un aizvainojumi pilnībā aizmiglos tev veselo saprātu, kas, galu galā, ļoti iedragās tavas attiecības ar tuviniekiem. Liela iespēja, ka tevi šodien visdažādākajās jomās gaida neveiksmes. Ieteicams ļauties šodien ūdens enerģijai – pirtij, baseinam, saunai.

Dvīņi

Šī ir harmoniska diena, kas piedāvās tev dažādas iespējas pašizpausmei. Drosmīgi vari ķerties pie jebkuras lietas, jo zvaigznes sola tev veiksmi un panākumus. Lieliska diena mīlestībai un attiecībām.

Vēzis

Šai dienai būs divējāds raksturs. Pirmajā dienas pusē nekādā gadījumā neieguldi nekur naudu – tas novedīs pie tās zaudēšanas. Otrajā dienas daļā iespējamas izmaiņas karjerā. Var arī būt nepieciešamība pārskatīt savas attiecības ar draugiem.

Lauva

Nav izslēgti dažādi likteņa pavērsieni, kas prasīs no tevis ātru rīcību un izlēmību. Tavi plāni, visticamāk, nepiepildīsies. Esi uzmanīgs tiekoties ar svešiem cilvēkiem – iespējamas dažādas problēmas, kas būs saistītas tieši ar viņiem.

Jaunava

Šo dienu būtu vēlams pavadīt atpūšoties un darot tās lietas, kas palīdz atgūt dvēselisku mieru. Labvēlīgas būs tikšanās ar draugiem, radošas darbības, intīmās attiecības. Iespējams, ka dienas otrajā pusē tu sastapsies ar dažādām sadzīviskām ķibelēm.

Svari

Sarīko sev un savai ģimenei mazus svētkus, taču tajā pat laikā izvairies no pārēšanās un alkohola lietošanas. Sievietes jutīsies nogurušas no mājas pienākumiem.

Skorpions

Šodien tu vari nožēlot savas kļūdas un censties kļūt labāks. Izskaud savā uzvedībā agresiju, neiecietību, vēlmi dominēt – ļauj vaļu savām labajām rakstura īpašībām. Centies šo dienu pavadīt ģimenes lokā vai kopā ar draugiem.

Strēlnieks

Šajā dienā tu sagaidīsi kā pozitīvas, tā negatīvas tendences. Izrādi iecietību un pacietību pret apkārtējiem cilvēkiem. Neuzticamus cilvēkus nevajadzētu šodien laist sev klāt. Iespējama saindēšanās, tāpēc esi uzmanīgs – uzturā lieto tikai zināmas izcelsmes pārtiku un nelieto alkoholu.

Mežāzis

Saistītie raksti

Šai zīmei diena būs neveiksmīga, jo sola neparedzētus likteņa pavērsienus un vilšanos. Komercdarbības nenesīs peļņu, lietas, kas saistītas ar braucieniem un ceļojumiem, uzjuks. Iespējams lērums kļūdu un dažādu pārpratumu. Bruņojies ar pacietību!

Ūdensvīrs

Piemērota diena, lai atteiktos no nevajadzīgām lietām un atkarībām. Veltī uzmanību tuviniekiem un bērniem.

Zivis

Pirmajā dienas pusē tevi gaidīs veiksme, bet nevajadzētu ķerties pie pārāk sarežģītām lietām, kuras tu nevarēsi atrisināt. Otrajā dienas pusē var gadīties dažādas problēmas, pat traumas un saslimšanas. Šī diena būs labvēlīga tām Zivīm, kas ir radošas.

LA.lv