Kokteilis
Mīli

Septiņas šķiršanās nokrāsas jeb Kā attiecības pārtrauc vīrieši 1

Attiecību izjukšana un šķiršanās lielākajā daļā gadījumu nav notikums, ko alkstam atzīmēt ar glāzi šampanieša, lūpās rotājoties plašam smaidam. Protams, izņēmumi ir un tos, visticamāk, esi (ar atvieglojumu) piedzīvojusi arī tu, taču visbiežāk šķiršanos pavada skumjas, vilšanās sajūta, dusmas… Vārdu sakot, emociju karuselis ir visai košs un reizēm no tā izkāpjam arī ar sliktu dūšu.

Kā izrādās, attiecību izjukšanai var būt dažādi scenāriji, no kuriem lielāko daļu sava mūža laikā piedzīvo katra no mums. Lūk, leģendārā šķiršanās ar īsziņas palīdzību, tā dēvētā “klusā attālināšanās” un citi attiecību izbeigšanas veidi! Cik no tiem esi piedzīvojusi tu?

Pagodinošā īsziņa

Kā vēstī Womenshealth.com, savu apogeju šis attiecību pārtraukšanas veids piedzīvoja 2000. gadā, kad, aiztaupot visnotaļ nepatīkamas sajūtas un svīstošas plaukstas, kļuva populāri attiecības pārtraukt ar telefona palīdzību. Daiļrunīga vai, tieši otrādi, lakoniska īsziņa konstruktīvā veidā ļāva paust to, ko citādi nebūtu spēts izklāstīt teju stundas garumā, gan tev, gan vīrietim mokoši dīdoties kādā kafejnīcā un blenžot vienam uz otra kurpēm.

Nereti šī īsziņa gan nāca gluži kā atbrīvošanas zvani, arī tev jūtoties līdzīgi un nespējot saņemties savās emocijās dalīties neērtā sarunā aci pret aci. Taču varam apgalvot, ka tāpat esi piedzīvojusi arī reizes, kad īsziņa ar tekstu “Piedod, netikšu ne šodien, ne rīt, ne nākamajā tūkstošgadē!” ir satricinājusi tavas pašapziņas pamatus.

Vīrietis – spoks

Vēl neciešamāks veids, kā tikt pamestai ar īsziņas starpniecību, šķiet, ir vien netikšana pamestai vispār. Citiem vārdiem sakot, vīrietis, ar ko viss it kā virzījies tik gludi, attiecībām kļūstot arvien aizraujošākām, pēkšņi izgaist. Sākotnēji tu raizējies, iespējams, pat apzvani viņa ģimeni un draugus (protams, ja zini, kam zvanīt), slimnīcas un, ja sadūšojies, pat darba vietu, taču vēlāk atklāj, ka nu jau bijušais partneris ir bijis vien “spokošanās” tehnikas piekritējs. Un labi vien ir! Vai tad tev tāds gļēvulis būtu bijis vajadzīgs?

 Publiskais jūtu izvirdums

Šī, šķiet, ir viena no patiesi pazemojošākajām attiecību izbeigšanas tehnikām, ko vien iespējams piedzīvot. Jūs dzerat kafiju, tiekoties randiņā pēc darba, līdz vīrietis pēkšņi, šķiet, atmostas no letarģiskā miega un burtiski uzsprāgst, paziņojot visu, ko domā par tevi, tavu darbu, draudzenēm, kaķi un pat aizkariem guļamistabā. Šķiršanās notiek publiski un ziepju operu labākajās tradīcijās, tev vien apjukumā plātot muti un vēl ilgi nesaprotot, kas tieši notika.

Novilcinātā šķiršanās

Lai paiet Ziemassvētki, Jaunais gads, Valentīna dienā šķirties būtu nežēlīgi, tuvojas Sieviešu diena… Un tā attiecību izbeigšana tiek atkal un atkal atlikta. Šādos gadījumos vīrietim vienkārši trūkst drosmes saņemties izšķirošajam solim (jāatzīst, ka arī pašas esam grēkojušas, vai ne?) un attiecības it kā turpinās, tomēr sievieti ne mirkli nepamet sajūta, ka kaut kas nav lāgā… Jāatzīst, ka, salīdzinot šo šķiršanās veidu ar iepriekš minētajiem, vairums no mums labprātāk izvēlētos jūtu izvirdumu pie kafijas tases.

Viņš un viņa

Populārais romantisko filmu scenārijs nereti tiek piedzīvots arī reālajā ikdienā. Tu satiki viņu, viņš – tavu labāko draudzeni. Skumjākais, ka, sastopoties ar šādu situāciju, vairums no mums vairāk pārdzīvo draudzenes zaudēšanu. Bet vīrieši? Vīrieši nāk un iet, dārgā!

Klusā attālināšanās

Saistītie raksti

Jūs tiekaties jau labu laiku, taču jūtu ķīmija pamazām zūd. Tā vietā, lai plānotu kopīgu nākotni, jūs daudz skaidrāk varat sevi un savu ikdienu iztēloties bez konkrētā cilvēka līdzās. Tomēr drosmes atzīties savās izjūtās nepietiek nevienam no jums…

Vaina nav tevī, bet manī

Šo leģendāro frāzi, šķiet, ir dzirdējis ikviens un ikviena. Jāpiebilst, ka ar šo attiecību izbeigšanas veidu gan samierināties ir visvieglāk, jo konkrētajā situācijā vismaz reizi dzīvē ir bijusi katra no mums. Tāpēc, dzirdot, ka kāds esošajā dzīves posmā nespēj būt tev gana labs, tev atliek vien saprotoši pamāt ar galvu, paķert savu rokassomiņu un lepni aizsoļot pretim gaišākai rītdienai un, iespējams, vīrietim, kurš būs gatavs savu dzīvi apgriezt kājām gaisā, lai tikai būtu ar tevi.

 

delfivina

LA.lv