Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
29. novembris, 2014
Drukāt

Sestdien sāks darboties slēpošanas kalni “Lemberga hūte” un “Žagarkalns”

Foto-LETAFoto-LETA

Snovbordisti un slēpotāji slēpošanas kompleksā "Žagarkalns".

Sestdien, 29.novembrī, sāks darboties Ventspils slēpošanas kalns “Lemberga hūte”, kā arī Cēsu slēpošanas parks “Žagarkalns”, aģentūra BNS uzzināja Olimpiskajā centrā “Ventspils” un “Žagarkalna” mājaslapā.

Sestdien pie Ventspils slēpošanas kalna tiks iedegta grezna egle, un paredzēts, ka līdz ar to slēpošanas kalns “Lemberga hūte” būs pilnīgi gatavs ziemas sezonai. Sagatavots arī viss ziemas sporta veidu inventārs. Uz kalna būs izveidotas divas slēpošanas trases, snovparks, bērnu kalniņš, kameršļūkšanas trase un iesācēju kalniņš, darbosies pieci pacēlāji.

Slēpošanas kalna izveide un uzbēršana turpinājusies visu šo gadu. Lai gan relatīvais kalna augstums sasniedzis 60 metru atzīmi, pacēlāji slēpotājiem un snovbordistiem atrodas iepriekšējā 56 metru augstumā.

Atpūtas parkā “Žagarkalns” ziemas sezonu atklās sestdien plkst.13. Līdz vēlam vakaram būs atvērta nogāze “Cīruļkalns-1” ar diviem pacēlājiem. Savukārt svētdien darba laiks būs no plkst.10 līdz 21, tad plānots atvērt arī iesācēju kalnu.

Svētdien, 30.novembrī, tiks atvērtas arī vairākas citas slēpošanas trases. Šajā dienā darbu plāno sākt “Kaķīškalns” Siguldas pusē un “Baiļi” Valmieras apkaimē. Pirmās slēpošanas trases svētdien cer atvērt arī Baldones novadā esošais “Riekstu kalns” un “Ozolkalns” pie Cēsīm. Vairākas citas slēpošanas trases darbu sāks nākamās nedēļas sākumā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+