Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
24. septembris, 2013
Drukāt

Sestdien – vērtēšanas cēliena ieskaņa

LETALETA

Punktus pretendentiem gan vēl nedalīsim, šī ļoti interesantā un grūtā nodarbe tiek atstāta pēdējai divu dienu garajai testu sesijai, kura būs novembra beigās.

Sestdienas braucienam pa Kurzemi ir pretendentu iepazīšanas funkcija. Žūrijas biedri turpinās maijā Siguldas pusē iesākto, papildus aicinātie viesi un no auto tehnikas tālāku mediju pārstāvji centīsies aptvert neaptveramo. Brauciena laiks astoņas stundas. Importētāju un dīleru piedāvātie auto – 17 (sarakstu skatiet uzziņā). Kā redzams – par spīti krītošajam tirgus apjomam (varbūt pat pateicoties tam, ka šādos ap-stākļos jebkura mārketinga aktivitāte svarīga), visai glīts “kvorums”. Problēma – minūtes 20 un kilometri 30 vien sanāks uz katru jaunumu. Bet visi tie būtu pelnījuši vismaz desmit reizes ilgāku iepazīšanu. Laika tātad maz. Toties ir unikālā tiešas konfrontācijas, tik svarīgo subjektīvo sajūtu salīdzināšanas iespēja, kuru atsevišķu firmu rīkotie testi nepiedāvā.

No malas unikālo kolonnu pavērot un, iespējams, auto maiņas vietās arī kādu jautājumu braucējiem uzdot būs arī rīdziniekiem un kurzemniekiem. Dalībnieku pulcēšanās ap plkst. 10 tirdzniecības centra “Olimpija” ārējā stāvvietā. Tad divu stundu ilgs ceļš līdz “Piena muižai” Sieksātē. Auto maiņu vietas – viesu nams “Aitiņlauvas” (Liepājas šosejas 22. km), stāvvieta pie kafejnīcas Bikstos, “Statoil” pie Saldus apļa. Sieksātē dalībnieki uzturēsies no 12.30 līdz pat 15. Un tā nu ir īstā vieta arī skatītājiem.

Atceļš izvēlēts cits. No Skrundas braucam uz Kuldīgu (pilsētā gan neiegriezīsimies, redzēt mūs varēs uz apvedceļa), Rendu, Sabili, Kandavu un Rīgā atgriežamies pa Ventspils šoseju (finišs pie “Olimpijas” ap 17.30).

Nākamnedēļ un arī turpmāk stāstīsim par iespaidiem.

Uzziņa


“Gada auto” braucienā 28. septembrī 
piedalās:

* Mazda 6

* Ford Kuga

* Honda CR-V

* Renault Clio

* Renault Captur

* Nissan Juke Nismo

* Toyota Auris

* Toyota RAV4

* Peugeot 2008

* Hyundai Santa Fe

* Chevrolet Trax

* Jeep Grand Cherokee

* Opel Adam

* Škoda Octavia

* Audi A3 Limousine

* Volkswagen Golf 
Variant

* Volkswagen 
Jetta Hybrid

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+