Mobilā versija
-1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
24. septembris, 2013
Drukāt

Sestdien – vērtēšanas cēliena ieskaņa

LETALETA

Punktus pretendentiem gan vēl nedalīsim, šī ļoti interesantā un grūtā nodarbe tiek atstāta pēdējai divu dienu garajai testu sesijai, kura būs novembra beigās.

Sestdienas braucienam pa Kurzemi ir pretendentu iepazīšanas funkcija. Žūrijas biedri turpinās maijā Siguldas pusē iesākto, papildus aicinātie viesi un no auto tehnikas tālāku mediju pārstāvji centīsies aptvert neaptveramo. Brauciena laiks astoņas stundas. Importētāju un dīleru piedāvātie auto – 17 (sarakstu skatiet uzziņā). Kā redzams – par spīti krītošajam tirgus apjomam (varbūt pat pateicoties tam, ka šādos ap-stākļos jebkura mārketinga aktivitāte svarīga), visai glīts “kvorums”. Problēma – minūtes 20 un kilometri 30 vien sanāks uz katru jaunumu. Bet visi tie būtu pelnījuši vismaz desmit reizes ilgāku iepazīšanu. Laika tātad maz. Toties ir unikālā tiešas konfrontācijas, tik svarīgo subjektīvo sajūtu salīdzināšanas iespēja, kuru atsevišķu firmu rīkotie testi nepiedāvā.

No malas unikālo kolonnu pavērot un, iespējams, auto maiņas vietās arī kādu jautājumu braucējiem uzdot būs arī rīdziniekiem un kurzemniekiem. Dalībnieku pulcēšanās ap plkst. 10 tirdzniecības centra “Olimpija” ārējā stāvvietā. Tad divu stundu ilgs ceļš līdz “Piena muižai” Sieksātē. Auto maiņu vietas – viesu nams “Aitiņlauvas” (Liepājas šosejas 22. km), stāvvieta pie kafejnīcas Bikstos, “Statoil” pie Saldus apļa. Sieksātē dalībnieki uzturēsies no 12.30 līdz pat 15. Un tā nu ir īstā vieta arī skatītājiem.

Atceļš izvēlēts cits. No Skrundas braucam uz Kuldīgu (pilsētā gan neiegriezīsimies, redzēt mūs varēs uz apvedceļa), Rendu, Sabili, Kandavu un Rīgā atgriežamies pa Ventspils šoseju (finišs pie “Olimpijas” ap 17.30).

Nākamnedēļ un arī turpmāk stāstīsim par iespaidiem.

Uzziņa


“Gada auto” braucienā 28. septembrī 
piedalās:

* Mazda 6

* Ford Kuga

* Honda CR-V

* Renault Clio

* Renault Captur

* Nissan Juke Nismo

* Toyota Auris

* Toyota RAV4

* Peugeot 2008

* Hyundai Santa Fe

* Chevrolet Trax

* Jeep Grand Cherokee

* Opel Adam

* Škoda Octavia

* Audi A3 Limousine

* Volkswagen Golf 
Variant

* Volkswagen 
Jetta Hybrid

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+