Mobilā versija
-2.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
7. septembris, 2012
Drukāt

Sievas tomēr svarīgākas par futbolu


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Kā zināms, sievietes bieži sūdzas par vīriem, kuri labprātāk izvēlas skatīties sporta spēles, nevis pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

 

Tomēr Bristoles universitātes zinātnieku pētījumā noskaidrots, ka sievas kaismīgākajiem futbola faniem ir piecas reizes svarīgākas par iemīļoto komandu. Kaut vairāki līdzjutēji zinātniekiem apgalvoja, ka futbols viņiem ir svarīgāks par sievām, virkne psiholoģisko testu pierādīja pretējo. Vienā no eksperimentiem pierādīts, ka futbola līdzjutējus lielāks uztraukums pārņem, redzot, kā tiek saplēsta sievas fotogrāfija, nekā ja tiek iznīcināts iemīļotās komandas attēls.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (5)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+