×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
10. maijs, 2015
Drukāt

Sieviete iesūdzējusi tiesā raidījumu “Bez tabu” un vadītāju Šteinbergu (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Skatītāja iesūdzējusi tiesā SIA “TV3 Latvia”, raidījumu “Bez tabu” un tā vadītāju Juri Šteinbergu saistībā ar kādu raidījuma sižetu un vadītāja izteikto vērtējumu tajā iegūtajai informācijai.

Kā aģentūrai LETA norādīja “MTG TV Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja Ginta Bormane, Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ar 2014.gada 12.jūnija spriedumu pilnībā noraidīja pieteicējas prasību par nepatiesu, godu un cieņu aizskarošu ziņu atsaukšanu un kompensācijas piedziņu. Pirms nepilna gada tiesa atzina, ka “Bez tabu” vadītājs ir vienkārši izteicis savu vērtējumu par sižetā iegūto informāciju.

Tiesa piekrita “TV3” norādītajam, ka sižetā būtībā tika pārraidīti pašas prasītājas uzskati un viedoklis par notiekošo, savukārt raidījuma vadītājam bija tiesības izdarīt vērtējumu un savus secinājumus saistībā ar vārda brīvību.

Sižets bija saistīts ar pieteicējas problēmsituāciju ar kaimiņu dzīvokli, kurā esot nelāgi odis, par ko viņa sūdzējās raidījuma veidotājiem. Pēc “Bez tabu” izmeklēšanas izrādījās, ka norādītajā dzīvoklī neviens nedzīvo un arī smaka netika konstatēta, norādīja Bormane.

Pieteicēja nokavēja termiņu sprieduma pārsūdzībai, un vēlāk lūdza šo termiņu atjaunot. Tiesa šo lūgumu noraidīja, par ko sieviete iesniedza blakus sūdzību, ko vērtēja Rīgas apgabaltiesa 7.maija sēdē.

Kā aģentūra LETA uzzināja tiesā, tika nolemts Vidzemes priekšpilsētas tiesas 28.janvāra lēmumu, ar kuru tika noraidīts pieteikums par procesuālā termiņa atjaunošanu blakus sūdzības iesniegšanai, atstāt negrozītu, bet blakus sūdzību noraidīt.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. LABDIEN,GRIBETU UZZINAT VAI ARZEMES IR SUPER LOTTO GOLD SPELES, JO MANS E-PASTS LAIMEJA 100,00.00 EUR LAIMESTS JAIZNEM LIDZ 31 DECEMBRIM.NODOKLIS JAMAKSA IR 500 EUR.UN NO LAIMESTA NAUDU NEVAR ATVILKT.MASTELLI ROBERT +22556123977 MANS NR 27751424 NOKOPEJU DOKUMENTUS AR VISIEM ZIMOGIEM TIKAI NEVIENS NETIC.SAKA KA KRAPSANA TA ESOT.

    • Nu man ar atsutija to pasu bet izsole 23janvari bus vai ta patiesam ir nezinu ,bet sarakstoties stasta ka esu ari 100000 vinejis

Draugiem Facebook Twitter Google+