Latvijā
Sabiedrība

Sieviete izmisīgi meklē pazudušo dzīvesbiedru Vjačeslavu Solovjovu 16

Foto – bezvests.lv

Nav nekā mokošāka par neziņu, ja bez vēsts pazudis tuvinieks. Mēs varam palīdzēt kādai izmisušai sievietei atrast viņas vīru, no kura jau ilgāk nekā nedēļu nav nekādu ziņu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

17. augustā no savām mājām Pļavniekos, Deglava ielā 104, izgāja un pazuda bez vēsts 69 gadus vecais Vjačeslavs Solovjovs. Viņa dzīvesbiedre jau nedēļu izmisīgi veic vīra meklēšanu, un viņas pēdējā cerība ir Latvijas sabiedrība.

Viņš izgāja no mājas laika posmā no 11 līdz 12.30. Līdzi neko viņš nepaņēma – ne atslēgas, ne mobilo – to viņš vispār pēdējo gadu vairs nelietoja. Nekādu dokumentu viņam līdzi nav. Viņš bija ģērbies zilā jakā ar spilgti baltu svītru pāri krūtīm. Bez cepures, viņam ir īss matu griezums, sirmu galvu.

Jeļena kopā ar tuviniekiem pārmeklējusi tuvējo apkārti, taču bez panākumiem. Iets un braukts arī tālāk, taču virzienu Rīgā ir bezgala daudz.

Jeļena stāsta, ka iepriekš ar vīru gadu nodzīvojuši Luksemburgā pie meitas, arī tur piedzīvots kas līdzīgs. Proti, Vjačeslavs viendien pazudis, taču atgriezies vēl pirms tuvinieki paspējuši paziņot policijai.

LA.lv