Silovam jauns Latvijas rekords ātrslidošanā 0

Haralds Silovs sestdien izcīnīja pirmo vietu Soltleiksitijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma ātrslidošanā 1000 metru distances B grupā, turklāt sasniedzot jaunu Latvijas rekordu. Silovs finišēja pēc minūtes un 7,87 sekundēm.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Silova iepriekšējais Latvijas rekords bija minūte un 8,83 sekundes, kas 2009.gadā arī tika sasniegts Soltleiksitijā, kur ir ātrākais ledus pasaulē.

A grupas sacensības, kurās startēja 20 potenciāli spēcīgākie sportisti, par Silovu labākus laikus sasniedza četri sportisti. Uzvaru posmā ar rezultātu minūte un 7,20 sekundes izcīnīja pazīstamais ASV ātrslidotājs Šani Deiviss. Tāpat Silovs jau kvalificējies pasaules čempionātam sprintā, kas janvāra beigās risināsies Kanādas pilsētā Kalgari.

Kā ziņots, janvāra sākumā Silovs izcīnīja sesto vietu Eiropas čempionātā ātrslidošanas daudzcīņā. Tāpat Silovs kvalificējās pasaules daudzcīņas čempionātam, kurā piedalīsies 14 labākie Eiropas sportisti. Sacensības notiks februāra beigās Maskavā.

Silovs, kurš līdz šim galvenokārt piedalījās šorttreka sacensībās, šajā sezonā startē tikai ātrslidošanā, lai saprastu, kurā sporta veidā gatavoties 2014.gada Soču olimpiskajām spēlēm. Latvijas sportists pasaules mediju uzmanību piesaistīja 2010.gada Vankūveras olimpiskajās spēlēs, kļūstot par pirmo sportistu, kurš Olimpiādē startējis gan ātrslidošanā, gan šorttrekā, turklāt divās dažādās disciplīnās startēja vienas dienas laikā.