×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. decembris, 2012
Drukāt

Silvio Berluskoni bijušajai sievai maksās triju miljonu eiro uzturnaudu mēnesī

Foto - AFPFoto - AFP

Itālijas bijušais premjerministrs Silvio Berluskoni un viņa otrās sievas Veronikas Lario šķiršanās vienošanās paredz, ka Berluskoni savai bijušajai sievai maksās trīs miljonus eiro lielu uzturnaudu mēnesī, bet saglabās kopīgos īpašumus, ziņo laikraksts “Corriere della Sera”.

Laikraksts informējis, ka šķiršanās vienošanās dokumenti Milānas tiesā tika iesniegti Ziemassvētku dienā. 2008. gadā, kad pirmo reizi izskanēja informācija par Berluskoni attiecībām ar nepilngadīgu prostitūtu, viņu pameta otrā sieva Lario. 2009. gadā viņa paziņoja, ka šķirsies no mediju magnāta un miljardiera Berluskoni. Kā šķiršanās iemeslu viņa minēja vīra kaislību uz jaunākām sievietēm un piedalīšanos neapolietes Noemi Leticijas 18. dzimšanas dienas svinībās.

Berluskoni un Lario iepazinās 1980. gadā Milānas teātra ģērbtuvē, kur Berluskoni noskatījās izrādi ar Lario piedalīšanos. Viņi apprecējās 1990. gadā, un viņiem ir trīs kopīgi bērni, kas tagad jau ir pieauguši. Berluskoni ir vēl divi bērni no pirmās laulības. Decembra vidū 76 gadus vecais Berluskoni paziņoja, ka ir saderinājies ar Frančesku Paskali, kas ir par viņu 49 gadus jaunāka.

Pēdējā laikā Berluskoni paudis vēlmi atgriezties politikā un februārī gaidāmajās parlamenta vēlēšanas plāno būt premjera amata kandidāts no savas partijas “Brīvības tauta”. Berluskoni jau kopš savas politiskās karjeras sākuma pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados iesaistīts dažādās tiesvedībās par nodokļu krāpšanos un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī citiem noziegumiem, tomēr tikai šogad viņam tika piespriests cietumsods, lai gan paredzams, ka tas nestāsies spēkā. Pērn novembrī Berluskoni atkāpās no amata. Tāpat Berluskoni  ir stājies tiesas priekšā apsūdzībās par seksuālām attiecībām ar nepilngadīgu prostitūtu. Viņš gan noliedz, ka viņam bijušas jebkādas seksuālas attiecības ar Marokā dzimušo Karimu al Mahrugu, kas plašāk pazīstama ar skatuves vārdu Rūbija Rubakuori (no itāliešu valodas Rūbija ‒ Siržu lauzēja).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+