×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
22. decembris, 2015
Drukāt

Simpātiskākie – Ušakovs un Vējonis, nesimpātiskākās – Āboltiņa un Straujuma (8)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Nils Ušakovs.

Latvijas iedzīvotāji par savām antipātijām šogad uzskata partijas “Vienotība” priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu, par demisiju paziņojušo premjerministri Laimdotu Straujumu, kā arī bijušo “Latvijas Dzelzceļa” valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni, liecina pētījumu kompānijas “Latvijas Fakti” veiktās aptaujas dati.

Āboltiņu par savu antipātiju nodēvējuši 23,8%, Straujumu – 15,8%, bet Magoni – 4,2% respondentu. “Latvijas Fakti” secinājuši, ka Āboltiņu par savu antipātiju uzskata 26% latviešu un 20,5% cittautiešu, Straujumu – 16,7% latviešu un 14,5% cittautiešu, bet Magoni – 5,1% latviešu un 2,9% cittautiešu.

Viņiem seko Saeimas deputāti Artuss Kaimiņš (3,4%), un Dzintars Zaķis (2,6%), kā arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (2,5%). Antipātiskāko cilvēku topā iekļāvušies arī Rīgas mērs Nils Ušakovs, Ventspils mērs Aivars Lembergs, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece un citi.

Savukārt starp savām simpātijām Latvijas iedzīvotāji šogad nosaukuši Rīgas mēru Nilu Ušakovu (12,9%), Valsts prezidentu Raimondu Vējoni (11,1%) un NBA spēlējošo basketbolistu Kristapu Porziņģi (8,7%).

“Latvijas Fakti” secinājuši, ka Ušakovu par simpātiskāko uzskata 2% latviešu un 30% cittautiešu, Vējoni – 16,2% latviešu un 3,1% cittautiešu, bet Porziņģi – 11,9% latviešu un 3,6% cittautiešu.

Viņiem seko Ventspils mērs Aivars Lembergs (6,2%), skeletonists Martins Dukurs (5,7%) un komponists Raimonds Pauls (4,2%). Simpātiskāko cilvēku topā iekļāvušies arī Saeimas deputāti Artuss Kaimiņš, Mārtiņš Bondars, Inguna Sudraba, Ināra Mūrniece un citi.

Aptaujā pēc stratificētās nejaušības principa tika iekļauti 1061 Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 15 līdz 74 gadiem.

“Latvijas Faktu” vadītājs Aigars Freimanis uzsvēra, ka vārdi respondentiem netika saukti priekšā – tos viņi saukuši paši.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Ar visiem spēkiem cenšās mums šo darboni iesmērēt. Tā kā žīds sapuvušu preci. Tikai nepieminiet viņu kopā ar Vējoni.

 2. Man Ņiluška ir īpaši simpātisks. Ivānam Kuziņam arī.

 3. Tie ir tikpat drausmīgi meli kā par SC,jo Dienā bija labs raksts par tiem “reitingiem”nopirktajiem.Kur Ušaka pluss pie latviešiem bija vien ~~ 6%,tāpat kā Lembergam.Gŗbelss klāt nestāv tādiem meliem.Ne velti Kaktiņš tusējās ar slavinošu runu par “reitingiem”SC kongresā !Tā kārnā veča smadzenes derētu pabarot ar “B”vitamīnu.Par SC un Ušaka slavas galopu ir piestrādājuši Kremļa propogandisti,jo trakāk melo dienu no dienas,jo cilvēki būs spiesti tam noticēt.Humora pēc Porziņģi iebāzuši.CIK tad vēlētāju/ ne jauniešu !!/ zina kas ir Porziņģis?Pēkšņi Vējonis kā Putins uzlec uz 70%!! Par KO,mīļie tautieši??Par dzīvošanu Ogrē un to,ka apsardzei pašvaldība bija spiesta izbrīvēt dzīvokli?Par tām stulbām intervijām TV u.c.?Par to ,ka tika Pilī ar Zaķa un Solvitas sarunātām 10 SC balsīm???
  Meli melu galā ,uzskatot tautu par “BIDLO”.
  KURŠ latvietis balsos par Ušaku kas spļauj faktiski Latvijas valstij “sejā”??Kas sagrābis varu un pārkrievojis RD un Rīgu ??Vai tā viesnica,kas iemūrē R.Paulu nav Rīgas kropļojums ,nevis Okup.muzejs??Viņš ir nelietis nevis simpātiskākais !!!Visa viņa būtība ķērc pēc kleitas un lūpukrāsas !
  Nu taču necenzēsiet MANU VIEDOKLI.Lai lasa !
  Jā un cik pretīgi SC deputāti izturas pret latviešu žurnālistiem !!

 4. Beidziet gvelzt,- ausainis bija, ir un paliks ausainis!!! Atraduši te simpātiju (ja nu vienīgi gejiem), tpfu…

 5. Kaut kāds stulbums, Gorbunovs tika vēlēts, tāpēc ka smuka frizūra !

 6. Ko vēl masu saziņas līdzekļi izdomās lai šķeltu un pazemotu latviešu tautu?

 7. Ušaks ir ušaks.
  Ar vārdu simp… viņam nav sakara

Draugiem Facebook Twitter Google+