×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
12. septembris, 2016
Drukāt

Sirmgalve slimnīcā cieš neiedomājamas mocības; mediķi nepamana, ka viņai lauzta gūža (9)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ilustratīvs attēls

Kāda sirmgalve Jelgavas slimnīcā esot piedzīvojusi īstu murgu – personāls viņu nometis zemē, iespējams, kritienā viņai lauzta gūža. Par spīti sūdzībām par spēcīgām sāpēm, rentgena pārbaude viņai neesot veikta, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

76 gadus vecā Gaļina Jelgavas slimnīcā tika nogādāta pēc sūdzībām par sāpēm kājās, jo sirgusi ar rozes slimību. Sirmgalve ārstniecības iestādē pavadījusi savas dzīves pēdējo pusotru mēnesi.

Mazmeita Marina stāsta, ka vecmāmiņu Jelgavas slimnīcā pavadījušas neiedomājamas sāpes un mocības, jo slimnīcas personāls pret viņu esot izturējies necilvēcīgi. Jau ierodoties slimnīcā, iespējams, personāla dēļ gūta trauma.

“Vecmāmiņa stāstīja, ka, nogādājot slimnīcā, viņu nometa uz zemes, pārliekot no ratiņkrēsla gultā. Viņa teica, ka nevar vairs pakustināt kāju, jo sāp. Lūdzām ārstējošo ārstu veikt rentgenu, bet ārsts Sergejs Tomaševičs atteicās, lamājoties, to nespēju nodot vārdiem. Viņš teica: “Man nav jātaisa rentgens! Kāpēc jūs man piesienaties?!”. Izskanēja tādi lamuvārdi!” asarām acīs stāsta mazmeita.

Pēc šī kritiena paciente vairs nespēja staigāt. Neuzskatot par vajadzīgu noskaidrot sāpju cēloni un uzskatot, ka sūdzības saistītas ar rozi jeb sasirgšanu, kuras dēļ sirmgalve nogādāta Jelgavas slimnīcā, ārsts vēlējies viņu izrakstīt no slimnīcas.

Vairākas nedēļas uzstājuši uz rentgena pārbaužu nepieciešamību, bet nesekmīgi. Ārsta noteiktajā izrakstīšanas dienā mazmeita pieaicinājusi sanitārā transporta dienesta darbiniekus vecmammas nogādāšanai mājās.

“Ar palīgiem atbraucām, mēs gribējām pārvest, bet vecmamma kliedza, viņu kustināt vispār nevarēja,” par sāpēm, ko neapzināti nodarīja vecmammai, stāsta Marina. “Ārsts Sergejs Tomaševičs teica, ka neko nedarīs. Teica, lai savācam vecmammu, pretējā gadījumā draudēja izlikt no slimnīcas sēdēt uz soliņa.”

Transportēšanas palīgi uzvēruši, ka pārvietošanas procesā kundze sāpju dēļ varot nomirt, tāpēc atteikušies kustināt slimnieci, kamēr netiks veikts rentgens. Kā stāsta mazmeita, “vēloties ātrāk atbrīvoties no mums, uzstājīgajiem”, ārsts veicis pārbaudi, kurā atklājies, ka sirmgalvei lauzta gūža.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Ne viss nepamana bet negrib ķēpāties ar 76 gadīgu kundzi ! TĀ LŪK ! Jo veselības sistēma neko ,bet vissi maksājam.

 2. Tas ir briesmīgi ,vai šis medicīnā strādājoš kroplis tiks ātlaists un anulēta ārsta diploms.Neatbiltība ieņemajam amatam ….LAIKAM jau viss klusu būs…Tātad sistēma.

 3. Roas un kājas salauž bezmaksas medicīnā, kad nemaksā uz to rok…

 4. Jo tālāk, jo trakāk Atbildēt

  “Ar palīgiem atbraucām, mēs gribējām pārvest, bet vecmamma kliedza, viņu kustināt vispār nevarēja,” par sāpēm, ko neapzināti nodarīja vecmammai, stāsta Marina. “Ārsts Sergejs Tomaševičs teica, ka neko nedarīs. Teica, lai savācam vecmammu, pretējā gadījumā draudēja izlikt no slimnīcas sēdēt uz soliņa.”
  ——————————–
  Nopietni?
  Šitādi KROPĻI Latvijās skaitās …”ārsti”???
  Pirms 25 gadiem – padomju gados – tādi kropļi nevienu dienu NESTRĀDĀTU slimnīcā!

 5. Ārprāts! Cik var??? Kas notiek Latvijas medicīnā?

 6. Mana prasiba pret arstu Sergeja Tomaševiča ir atņemt licenzi uz arta darbu

 7. Ļoti ceru, ka šīs mirnīcas vadība nesāks savu sadistu aizstāvēt, bet atlaidīs no darba, lai beidz bendēt cilvēkus. Diemžēl arī mūsu ģimenē ir divi Jelgavas upuri.

 8. Tā tač Jelgavas slimnīca.Manas draudzenes mammai invalīdam (paralizēta viena puse) nepareizi veica apskati un salauza rokiu.

Draugiem Facebook Twitter Google+