×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
31. janvāris, 2017
Drukāt

“Sita ar ķebli pa galvu,” atklāj gūstā turētais sirmgalvis (2)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Viens no Jelgavas novada Līvbērzes pagasta “pansionātā” verdzībā turētajiem cilvēkiem, raidījumam “Degpunktā” atklāj, ka ilgu laiku ticis nežēlīgi sists.

Turklāt vēl nesen sirmgalvis dabūjis ar ķebli pa galvu. Viņš žurnālistam apstiprina, ka cilvēki šajā namā turēti nebrīvē pret paša gribu. Savukārt cietušā mazdēls raidījumam pastāsta, ka izspiešanas upuru ir ļoti daudz. Turklāt daļa jau ir miruši.

Jau vēstīts, ka Jelgavas novada Līvbērzes pagasta pārvaldei bija zināms par mitekli, taču cilvēku paverdzināšana tajā neesot notikusi.

Pagasta vadītāja zināja stāstīt, ka viens no noziedzīgās grupas locekļiem ir vietējais iedzīvotājs, taču viņa ir pārliecināta, ka cilvēki kā vergi Līvbērzē izmantoti netika.

Jau vēstīts, ka Jelgavas pusē aizturēta noziedznieku grupa, kas vairāku gadu garumā nolaupījusi vientuļus cilvēkus, kuri regulāri sisti, turēti nebrīvē un šajā laikā iztukšoti viņu bankas konti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Atkal sociālajiem viss ”kārtībā” – tad jau nav ”kārtībā” ar to ministriju Jāņa Reira Vienotība vadībā? Atkal neko ”nezina”?

Draugiem Facebook Twitter Google+