×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
31. janvāris, 2018
Drukāt

Skandāls: skeletona tehniskais darbinieks Lodziņš izslēgts no Latvijas olimpiskās komandas sastāva (6)

Foto: FacebookFoto: Facebook

Rodžers Lodziņš un skeletona komanda atgriežas mājās pēc pagājušās sezonas beigām.

No Latvijas olimpiskās delegācijas sastāva par apkaunojošu un rupju rīcību izslēgts skeletona komandas tehniskais darbinieks Rodžers Lodziņš, informē Latvijas Olimpiskā komiteja.

Trīspusējās vienošanās 3.8.punkts nosaka: “Dalībnieks apzinās savu, kā Latvijas valsts pārstāvja, īpašo stāvokli un apņemas neveikt darbības, kas Latvijas Republikā vai norises vietā var tikt uzskatītas par aizskarošām, necienīgām, delegāciju apkaunojošām un tai vai LOK zaudējumus nodarošām”.

Rodžers Lodziņš augstāk minēto pārkāpumu ir veicis Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” publiskajā sarakstē WhatsApp grupā 30.janvārī, kurā rupji un aizskaroši, lietojot arī necenzētus izteicienus, ir apvainojis Olimpiskās komandas sportistus, trenerus, apkalpojošo personālu un administrāciju.

Lēmumu par izslēgšanu no Latvijas Olimpiskās delegācijas sastāva, saskaņā ar vienošanās 4.1.3.punktu, pieņēma Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, Latvijas Olimpiskās delegācijas “Phjončhana 2018” vadītājs un LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, Latvijas Olimpiskās vienības vadītājs un LOK viceprezidents Einars Fogelis, Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Jānis Kols un ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis. Lēmums tika saskaņots ar Latvijas skeletona izlases galveno treneri Daini Dukuru.

Saskaņā ar vienošanās 4.1.3.punktu, Rodžeram Lodziņam ir anulēta akreditācija Phjončhanas ziemas Olimpiskajās spēlēs.

“Vienošanās par sadarbību Latvijas Olimpiskās delegācijas “Phjončhana 2018” ietvaros” tiek parakstīta trīspusēji. To paraksta delegācijas dalībnieks, attiecīgo sporta veidu federācijas prezidents un Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Palasiet , kādā stilā šis tips runā Facebookā un viss kļūs skaidrs ….

  2. Kurš no tā ieguva, kurš zaudēja-parādīs laiks. Skumji,ka ambīcijas gūst virsroku un kāds nespēj pārkāpt personīgam aizvainojumam

  3. zēns uzrakstija taisnibu un par to saņēma sodu. pie mums taisnibu teikt nedrīkst

  4. Vispār jau cenzūra Latvijā ir aizliegta. Ko nozīmē “necenzētus vārdus” demokrātiskā sabiedrībā!!!

    Vai tie nav krievu birokrāti un čekisti!?

  5. kādam deputātam pietrūka vietas xa xa xa

Draugiem Facebook Twitter Google+