Mobilā versija
+1.3°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
28. septembris, 2016
Drukāt

Skanēs Ulda Stabulnieka skaistākās dziesmas

Foto - LETAFoto - LETA

8. oktobrī plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā notiks komponista Ulda Stabulnieka piemiņas koncerts “Nāk rudens apgleznot Latviju”, kurā skanēs viņa skaistākās dziesmas, LA.lv uzzināja Valmieras Kultūras centrā.

Koncertā piedalīsies solisti Ieva Akuratere un Rolands Zagorskis, Latvijas Universitātes absolventu koris “Jubilate” (mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Juris Kļaviņš, kormeistari Guntars Felsbergs un Andris Mockus), Valmieras Kultūras centra jauktais koris “Valmiera” (diriģenti Mārtiņš Klišāns un Līga Ādamsone), Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan” (diriģentes Irēna Zelča un Liene Zvirbule), Valmieras Mūzikas skolas koris “SolLaRe” (diriģente Irēna Zelča) un Siguldas pilsētas jauktais koris “Spārni” (diriģente Līga Ādamsone). Koncertu vadīs Liene Jakovļeva.

Klausītājus gaida tikšanās ar zināmām un iemīļotām Ulda Stabulnieka dziesmām, skanēs arī teātra mūzika un mazāk dzirdēti darbi.

Koncerta dienā, 8. oktobrī, Uldim Stabulniekam tiktu svinēta 71. dzimšanas diena, taču komponists īsi pirms savas sešdesmit septītās dzimšanas dienas aizgāja mūžībā. Tomēr savu dzīvi viņš turpina dziesmās, kuras joprojām skan klausītāju sirdīs. Uldis Stabulnieks ir viens no patriotiskākajiem Latvijas komponistiem – viņa muzikālie darbi ir ļāvuši gan smieties, gan raudāt, gan izjust lepnumu par savu valsti.

Pievienot komentāru

Janīna Kursīte: Latvieši - ja kas - prot bučoties! (1)Katra profesores Janīnas Kursītes grāmata ir notikums, kas skaidri parāda - zinātne un pētniecība spēj būt ne tikai noderīga un informatīva, bet arī neticami aizraujoša. Tas sakāms arī par grāmatu "Zīmju valoda: latviešu žesti", kas svaigi nākusi klajā LU Akadēmiskajā apgādā.
Draugiem Facebook Twitter Google+