×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
2. maijs, 2017
Drukāt

Skolotāja ar bērniem šķērso ielu bīstamā vietā: savu vainu neatzīst (8)

FotoJet Collage

22. aprīlī, ap pulksten 14.45, Valsts policijas darbinieki piefiksēja būtisku ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kur kāda skolotāja ar bērnu grupu šķērsoja brauktuvi tam neatļautā vietā.

Konkrētajā vietā Raiņa bulvārī ir trīs braukšanas joslas, vēl jo vairāk – aptuveni 30 metru attālumā no notikuma vietas atrodas regulējama gājēju pāreja.

Redzot notiekošo, policisti, kuri patrulēja netālu no notikuma vietas, nekavējoties steidzās pie konkrētās sievietes, lai izteiktu aizrādījumu.

Konstatējot, ka sieviete iepriekš nav sodīta, policisti nolēma piemērot tikai brīdinājumu.

Diemžēl, konkrētā pārkāpuma noformēšanas laikā, skolotāja neatzina savu pārkāpumu un to nenožēloja, kā arī Valsts policijas darbiniekiem traucēja noformēt administratīvā pārkāpuma protokolu, izsakot sarkastiskas piezīmes un kategoriskā formā nepatiesus apgalvojumus.

Kā redzams video, konkrētās skolotājas izdarītais administratīvais pārkāpums pakļāva bērnus nepamatotam dzīvības apdraudējumam. Nevienam no bērniem nebija uzmanību piesaistošie elementi, piemēram, atstarojošās vestes vai spilgtas krāsas karodziņi.

Valsts policija aicina izglītības iestādes izglītot bērnus par drošību uz ceļa ne tikai tuvojoties 1. septembrim un 31. maijam, bet arī mācību gada laikā. Būtiski informēt arī pedagogus par pareizu ielu šķērsošanu jeb pārvietošanos ar bērnu grupām.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Ja skolu un c. mācību telpās telpās saliktu kameras, tad jūs nudien par skolotāju uzvedību būtu pārsteigti, bet ja ar skaņas funkcijām….

  2. Tā darīt, nudien, nav labi. Es ceru, ka kaut kā uz to reaģēs gan skolas vadība, gan bērnu vecāki.

  3. Esmu skolotāja. Man ir kauns par cilvēku, kurš šādi izrīkojas. Nekādā gadījumā šādu bezatbildīgu būtni nevar saukt par skolotāju. Viennozīmīgi šāda persona jāatlaiž no darba!!!

  4. Spriezot pec video,te jau vairs neiet runa par atbildibu,tas ir kriminals,vina paklava bernu dzivibas briesmam,idiote,a ne skolotaja.

  5. Piekrītu Ilzei. Tāda skolotāja neapzinās savu atbildību un ar savu piemēru māca skolēniem, kā ignorēt tiesiskās normas un nekad neatzīt savu vainu.

  6. Uzreiz jāatlaiž no darba. Kādu paraugu viņu rāda skolniekiem? Būtu vismaz vainu atzinusi, bet nē. Besī šādi cilvēki, pat ja nofilmēts, nofotogrāfēts – nē, nekā nezinu. Murgs.

  7. labi ,ka beidzās tā.bet varēja ,kads agresīvais braukt un rezultāts būtu bijis daudz nopietnāks. Tādu skolotāju atlaist no amata.

  8. Šāda skolotāja neko labu bērniem neiemācīs. Sarkastiska bīča

Draugiem Facebook Twitter Google+