Mobilā versija
+4.6°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Skolu vadītājiem daudz neskaidru jautājumu par mācību procesu 1.septembrī

Foto - LETAFoto - LETA

Meitene ar ziediem Zinību dienā - 1.septembrī dodas uz skolu.

Latvijas Izglītības vadītāju asociācijai (LIVA), kas apvieno skolu vadītājus un viņu vietniekus, ir ļoti daudz neskaidru jautājumu, kā tiks organizēts mācību process 1.septembrī, trešdien Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmā” norādīja asociācijas vadītāja Ilze Kalniņa.

“Mēs ministram vēlamies uzdot ļoti daudz jautājumu, ko esam iesūtījuši, lai viņš varētu sagatavoties, un lai vadītāji varētu saņemt atbildes,” viņa sacīja. Trešdie notiek LIVA konference, uz kuru aicināts izglītības ministrs Kārlis Šadurskis.

Kalniņa minēja, ka galvenie jautājumi ir skolotāju jaunais atalgojuma modelis – tā darbības pamatprincipi, ieviešanas gaita, algu paaugstināšanas ilgtermiņa grafiks, skolu tīkla optimizācija, kā plānota kompetenču pieejā balstīta mācību satura īstenošana, kā arī pirmsskolas pedagogu atalgojums.

“Ņemot vērā visas paredzētās reformas, svarīgi saprast, kāds ir paredzēts atbalsts pedagogiem, kuri izglītības iestāžu optimizācijas dēļ zaudēs darbu,” akcentēja Kalniņa.

Jau ziņots, ka LIVA trešdien pulcēsies konferencē, LIVA uzaicinājusi arī Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas vadītāju Ilzi Viņķeli un Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) vadītāju Initu Juhņēviču.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+