Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Skolu vadītājiem daudz neskaidru jautājumu par mācību procesu 1.septembrī

Foto - LETAFoto - LETA

Meitene ar ziediem Zinību dienā - 1.septembrī dodas uz skolu.

Latvijas Izglītības vadītāju asociācijai (LIVA), kas apvieno skolu vadītājus un viņu vietniekus, ir ļoti daudz neskaidru jautājumu, kā tiks organizēts mācību process 1.septembrī, trešdien Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmā” norādīja asociācijas vadītāja Ilze Kalniņa.

“Mēs ministram vēlamies uzdot ļoti daudz jautājumu, ko esam iesūtījuši, lai viņš varētu sagatavoties, un lai vadītāji varētu saņemt atbildes,” viņa sacīja. Trešdie notiek LIVA konference, uz kuru aicināts izglītības ministrs Kārlis Šadurskis.

Kalniņa minēja, ka galvenie jautājumi ir skolotāju jaunais atalgojuma modelis – tā darbības pamatprincipi, ieviešanas gaita, algu paaugstināšanas ilgtermiņa grafiks, skolu tīkla optimizācija, kā plānota kompetenču pieejā balstīta mācību satura īstenošana, kā arī pirmsskolas pedagogu atalgojums.

“Ņemot vērā visas paredzētās reformas, svarīgi saprast, kāds ir paredzēts atbalsts pedagogiem, kuri izglītības iestāžu optimizācijas dēļ zaudēs darbu,” akcentēja Kalniņa.

Jau ziņots, ka LIVA trešdien pulcēsies konferencē, LIVA uzaicinājusi arī Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas vadītāju Ilzi Viņķeli un Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) vadītāju Initu Juhņēviču.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (7)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+