Mobilā versija
+0.6°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
12. janvāris, 2014
Drukāt

Slēgs simtiem tūkstošu eiro vērtus līgumus ar uzņēmumiem, kas iepriekš sodīti par karteli

LETALETA

AS “Sadales tīkls” slēgs simtiem tūkstošu eiro vērtus līgumus, kas iepriekš sodīti par dalību kartelī.

Kā liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā, paredzēts slēgt 20 infrastruktūras uzturēšanas un remonta līgumus uz trīs gadiem par kopējo summu 9,86 miljoni eiro.

Līgumi tiek slēgti, lai nodrošinātu elektroietaišu uzturēšanas un remonta darbu savlaicīgu veikšanu, kā arī iespējamo elektriskā tīkla darbības operatīvu atjaunošanu un masveida bojājumu novēršanu.

Katra līguma vērtība ir 492 883 eiro. Līgumi tiks slēgti ar 15 uzņēmumiem – SIA “RECK”, SIA “Remus Elektro”, SIA “Kvēle”, SIA “SZMA”, pilnsabiedrība “Elpoli un Strāva”, SIA “J.E.F.”, SIA “Telms”, SIA “CVS”, SIA “OMS”, SIA “Volts – 1”, SIA “Alūksnes energoceltnieks”, SIA “Aiviekstes energoceltnieks”, SIA “Elbra”, SIA “Farads”, SIA “Vidzemes energoceltnieks”. Ar atsevišķiem iepirkuma uzvarētājiem tiks slēgti vairāki līgumi.

Kā biznesa portāls “Nozare.lv” noskaidroja AS “Sadales tīkls”, līgumi tiks slēgti uz trīs gadiem par gaisvadu elektrolīniju, kabeļu līniju un transformatoru apakšstaciju uzturēšanas remontiem, kā arī bojājumu novēršanu.

Līgumi būs spēkā līdz 2016.gada 31.decembrim.

Kā liecina informācija aģentūras LETA arhīvā, daļa no iepirkuma uzvarētājiem ir bijuši starp tiem 26 uzņēmumiem, kuriem Konkurences padome uzlika sodu par dalību kartelī. Tie ir “SZMA”, “Elpoli”, “J.E.F.”, “Telms”, “Oms”, “Alūksnes energoceltnieks”, “Aiviekstes energobūvnieks”, “Elbra”, “Farads”, “Vidzemes energoceltnieks”.

Kā iepriekš skaidroja Konkurences padome, uzņēmumi ir pārsūdzējuši Konkurences padomes uzlikto sodu, tādēļ līdz tiesas lēmumam tie drīkst piedalīties iepirkumos.

Pievienot komentāru

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+