×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
2. decembris, 2013
Drukāt

Šlesers vēlas pievienoties partijai “Vienoti Latvijai” (6)

slesers_leta

Bijušais satiksmes ministrs un likvidējamās partijas LPP/LC līderis Ainārs Šlesers pēc neveiksmes 11.Saeimas vēlēšanās plāno atgriezties politikā, pievienojoties Latgalē veidotajai partijai “Vienoti Latvijai”, aģentūrai BNS apliecināja Šlesers.

Viņš sacīja, ka šobrīd partijā “Vienoti Latvijai” vēl nav uzņemts, tomēr, izvērtējot pēdējo nedēļu notikumus, ir uzrakstījis un iesniedzis iesniegumu par viņa uzņemšanu partijas biedru rindās.

Šlesers sacīja, ka par iespējām tādā vai citādā veidā līdzdarboties partijas aktivitātēs viņu uzrunājis partijas līderis Mareks Zeltiņš. “Personīgi mani uzrunāja vairākas lietas. Pirmkārt, tas, ka šī ir reģionāla partija, kura dibināta Latgalē, bet ar ambīcijām startēt vēlēšanās arī citās Latvijas pašvaldībās un nacionālā līmenī. Otrkārt, pēdējās pašvaldību vēlēšanas pierādīja, ka izņemot Zaļo un Zemnieku savienību, citas varas partijas nav sasniegušas vērā ņemamus rezultātus. Treškārt, šobrīd tieši civlēkiem no reģioniem ir idejas un vēlme darboties un piedāvāt citu politiku esošo partiju piedāvājumam,” sacīja Šlesers.

No komentāriem, vai plāno kandidēt nākamajās Saeimas vēlēšanās un vai pēc tām varētu tikt virzīts uz kādu ministra vai pat premjera amatu Šlesers pagaidām atturējā

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka sabiedrībā pretrunīgi vērtētais politiķis Šlesers piedalījās 11.Saeimas ārkārtas vēlēšanās ar paša vadīto LPP/LC, kas uz vēlēšanām tika pārdēvēta par “Šlesera reformu partiju”. Viņa vadītais spēks nespēja pārvarēt 5% robežu. Pēdējos gados Šlesers bija pievērsies uzņēmējdarbībai.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Tur viņam arī ir īstā vieta! Varu derēt, ka Saeimā mēs to partiju neredzēsim.

 2. Nu re, cik labi – atkal jauna kulīte, kur vecajiem vēžiem pulcēties. Tad jau arī uz Godmani tuyr nebūs ilgi jāgaida, ierāpos, kā likts.

 3. Es ar to mēsl tais un man neko neizdar, pat valdīb blokkēju, ja kas.

 4. Uz ziemassvētkiem būs Atbildēt

  Būs, būs siens šķūni uz ziemassvētkiem.To var noteikt divos gadījumos – vēlētāji un Kriminallikuma kārtībā kā drošības līdzekli.

 5. Kāpēc Latvijā nav pieņemts likums par to,ja kāds politiķis vai ierēdnis ir “sasmērējies”, jaucot savu personīgo kabatu ar valsts kabatu, tad viņš vairs nevar ieņemt amatus valsts un pašvaldību iestādēs. Ja
  nebūs šādu noteikumu, tad šādi šleseri un lembergi vienmēr būs siles tuvumā un mēģinās pakamt sev treknāku kumosu.

 6. Man jau sāk pietrūkt naudiņas. Redzu, ka uz Latviju soļo 7 miljardi. Vai tad lai no šis siles es stāvu malā.

  Esmu izcils darbonis – 50 000 darba vietas Īrijā uztaisīju, vai tas ir maz. Būs vēl, ja es tikšu pie miljardu sprices.

  Meklēju naivāku vidi – Latgali. Viņi tālu no Rīgas, nesapratīs, ka esmu izkritis no ratiem un sasitis galvu un daļa smadzeņu arī izkritusi. Bet tas man netrauc;ēs darboties pie miljardu siles.

  Gāzi GRĪDĀ, mana dārgā Latgalīte, es ar jums, atbalstiet mani un manus naudas draugus SC, un partiju GODS KALPOT NAUDAI.

  Priecājieties, dārgie latgalieši, es naķu pie siles un nometīšu kādu rubli arī jums, atjaunošu kontrabandas iespējas ar krievikju 0 būs jums krutka, cigaretiķi, spirtiķi un benžā kannas varēsiet vest.

Draugiem Facebook Twitter Google+