foto – Renārs Buivids / Barons

Slikts sākums nav katastrofa: “Barons” atspēlējas un uzvar Jēkabpilī 0

LBL čempionātā “Barons” viesos ar 81:76 pārspēja BK “Jēkabpils”, abām komandām ar 50% uzvarētu spēļu bilanci turnīra tabulā atrodoties blakus.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

BK”Jēkabpils” spēli sāka ar 13:2 izrāvienu, pirmo ceturtdaļu uzvarēja ar 22:13, tomēr basketbola spēles iznākums reti tiek izšķirts pirmajā puslaikā. Nākamo spēles nogriezni pārāki bija baroni, bet uzvarētājs, kā tas divu līdzīgu komandu mačam pienākas, tika izšķirts pēdējā minūtē.
Pēc Renāra Magones grozā pielabota metiena pēdējo minūti vadībā ar 76:65 sāka jēkabpilieši, taču punkts vairs neguva. Turpretī “Barons” sastāvā Dāvis Zonne trāpīja tālmetienu (76:78), soda metienus iemeta Deniss Krestiņins un uzvara aizceļoja uz Rīgu.

Baltijas basketbola līgā “Liepāja/Triobet” rezultatīvā spēlē ar 90:76 pārspēja viesus no Pērnavas, pārtraucot pēdējo nedēļu neveiksmju sēriju. Liepājniekiem tā bija trešā uzvara piecās spēlēs – Baltijas līgā kurzemniekiem sokas labāk kā LBL čempionātā.

LBL ČEMPIONĀTS
BK “Jēkabpils” – “Barons” 76:81
(22:13, 34:36, 55:64). Aleksejevs 25+14AB, Sirsniņš, Stumbris pa 10; Geks 21, Jogela 17, Mediss 16.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA
“Liepāja/Triobet” – “Parnu” 90:76
(15:20, 50:43, 67:63). Makmalans 23, Krastiņš 17, Aizpurs 15; Volkus 23, Suts 14, Okereafors 13.