Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. jūlijs, 2014
Drukāt

Slimnīcās nogādāti trīs saulē pārkarsuši cilvēki

Foto-LETAFoto-LETA

Pagājušajā diennaktī slimnīcās nogādāti trīs saulē pārkarsuši cilvēki, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Kāda 22 gadus veca sieviete, kas cietusi no karstuma, nogādāta slimnīcā. Tāpat slimnīcā nogādāti divi gados vecāki cilvēki, kuri bijuši pārāk silti ģērbušies.

NMPD aicina iedzīvotājus plānot savu dienu, lai izvairītos no karstuma un pēc iespējas vairāk atrastos labi vēdināmās telpās. Ja iespējams, iedzīvotājiem nevajadzētu uzturēties atklātā saulē un nestrādā ārā, kad karstums ir visintensīvākais – laikā no plkst.11 līdz plkst.15.

Kopumā NMPD pagājušajā diennaktī saņēmusi 1173 izsaukumus, 339 no tiem bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+