×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
15. maijs, 2017
Drukāt

Smaga avārija Jaunmārupē (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Pirmdienas, 15. maija, rītā uz Rīgas apvedceļa pie Jaunmārupes pamatīgajā auto straumē kāds šoferis neievēroja pietiekamu distanci ar priekšā braucošajām automašīnām, un bremzēšanas ceļš izrādījās par garu. Lai glābtu situāciju, viņš iebrauca pretējā joslā, radot vēl nopietnākas sekas, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Agrā rīta stundā, kad jāsteidzas un darbu un citās darīšanās, katra sekunde šķiet svarīga – automašīnas brauc cieši viena aiz otras, it kā stumjot cita citu uz priekšu. Tieši šādā mašīnu “burziņā” pirmdienas rītā uz Rīgas apvedceļa notika smaga avārija.

Andrejs, šoferis un aculiecinieks:”Plkst. 8.15 vedu meitiņu uz skolu un sievu uz darbu. Priekšā pēkšņi kāds griež pa kreisi. Mašīnas sāk bremzēt. Man priekšā bremzējošā mašīna ar jaunu un nepieredzējušu vadītāju nobremzēt nespēj. Sāk bremzēt, līkumot un, galu galā, iebrauc pretējā joslā. Pretī no Rīgas puses brauc sieviete, ietriecas šajā automašīnā, un viņi gluži kā biljarda bumbas atlido atpakaļ. Es jau biju apstājies, un viņi viegli ietriecās manī.”

Par laimi, pēc tik smaga trieciena neviens nopietni nav cietis. Visi avārijā iesaistītie ir dzīvi un veseli, vien sievietei nedaudz noskrāpētas kājas, iespējams, arī šoks.

Kā uzskata aculiecinieki, sieviete gan notikušajā nav vainīga, – vainīgs ir tas, kurš iebrauca pretējā joslā.

“Jauns puisis, nesen tiesības dabūjis, pieredzes droši vien nav, labāk būtu grāvī iebraucis,” galvu vien nogroza aculiecinieki.

Protams, gala slēdzienu par avārijas apstākļiem sniegs policija, un tad arī oficiāli tiks nosaukts vainīgais.

Ja varat sniegt noderīgas liecības par notikušo, zvaniet policistiem pa tālruni: 110, aicina raidījums “Degpunktā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Loģiskā domāšana Atbildēt

    Ko CSDD dara, lai autoskolas izlaistu uz ielas apmācītus autovadītājus? Distanci neievēro praktiski neviens autovadītājs, izņemot jaunu un dārgu mašīnu īpašniekus ( ne to algotos šoferus). Vai tiešām galvā biezputra?

Draugiem Facebook Twitter Google+