×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
22. decembris, 2015
Drukāt

Smagi slimu bērnu rehabilitācijai mākslas izsolē iegūst 3578 eiro

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kristīnes Kvitkas glezna "Baltā" (fragments).

Labdarības gleznu izsolē, kurā bija iespējams iegādāties ievērojamu mākslinieku gleznas, saziedoti 3578,60 eiro, kas tiks izlietoti biedrības “Dižvanagi” īstenotajai smagi slimu bērnu rehabilitācijai, aģentūru LETA informēja komunikācijas vadītāja Dita Dzene.

Labdarības gleznu izsolē varēja iegādāties gleznas, kuras radījuši Džemma Skulme, Elita Patmalniece, Aivars Vilipsōns, Ieva Bondare, Kristīne Luīze Avotiņa un citi.

Izsolē tika nosolīta vairāk nekā puse mākslinieku gleznu, kas ir nonākušas pie jauniem īpašniekiem. Sadarbībā ar izsoļu namu “Mākslas vēstniecība” labdarības gleznu izsole norisinājās arī tiešsaistē, iesaistoties vairākiem interneta solītājiem, kas padarīja solīšanas procesu daudz interesantāku arī klātesošajiem izsoles dalībniekiem koncertzālē “Lielais dzintars”, klāstīja Dzene.

Biedrības “Dižvanagi” valdes priekšsēdētāja Ilze Durņeva klāstīja, ka saziedotā nauda tiks izlietota bērnu paliatīvās aprūpes īstenošanai 2016.gadā, nodrošinot mājas vizītes un bērnu vajadzību izzināšanu arī ārpus Liepājas. Pateicoties ziedojumam, pēc gada pārtraukuma nākamā gada vasarā būs iespējams organizēt nometni paliatīvajā aprūpē esošajiem bērniem un viņu ģimenēm “Mazo prinču vasara”, kas būs lieliska iespēja vecākiem pavadīt laiku kopā ar savu bērnu ārpus ierastās ikdienas, vienlaicīgi saņemot arī dažādu speciālistu konsultācijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+