×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
4. augusts, 2015
Drukāt

Šmēdiņš: Pirms Eiropas čempionāta šķita, ka neesmu gatavs (2)

foto: LETAfoto: LETA

“Pirms mačiem šķita, ka neesmu gatavs. Varēju uzlēkt trīs reizes, kājās nav tāda spēka kā agrāk,” pēc atgriešanās no Eiropas čempionāta teica Latvijas pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš. Par spīti ne pārāk labai sportiskajai formai viņš ar Aleksandru Samoilovu spēja izcīnīt zelta medaļas.
Kā zināms, Šmēdiņam jūnija sākumā tika veikta ceļgala meniska operācija, kuras dēļ nācās izlaist pusotru mēnesi. Taču pēcāk no trijiem startiem divos izdevies aizkļūt līdz finālam un vienā arī uzvarēt.
“Ja ir divas spēles dienā, tad fiziski ir grūti. Kājās nav tāda spēka kā pirms tam. Tā ir papildus slodze, atjaunojos daudz lēnāk, jo viss ziemā Ēģiptē paveiktas darbs ir pazudis. Tagad sezonas laikā nekādu fizisko bāzi nevar ielikt, tā kā arī visa turpmākā sezona būs interesanta. Jācīnās vispirms ar savu ķermeni un tad ar pretiniekiem,” teic Šmēdiņš.
Iepriekšējos divus gadus Eiropas čempionāta finālā viņi bija zaudējuši, bet ar trešo piegājienu beidzot izdevās uzvarēt. “Šo medaļu likšu blakus pārējām Eiropas medaļām, nevis līdzās Londonas olimpiskajai bronzai. Londona tomēr bija olimpiskās spēles, kas notiek reizi četros gados, bet Eiropas čempionāts ir katru gadu,” norāda Šmēdiņš. “Protams, arī Eiropā ir spēcīga konkurente, uz pjedestālu pretendē 12 komandas. “Grand Slam” turnīros vienmēr trijniekā ir vismaz viena Eiropas komanda.”
Augusta otrajā pusē Samoilovs un Šmēdiņš piedalīsies sezonas pēdējos “Grand Slam” posmos ASV un Polijā, bet turpmākie plāni pagaidām vēl nav skaidri. Taču turnīros paredzēts piedalīties līdz pat decembra vidum, jo jākrāj punkti olimpiskajai kvalifikācijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Seksīgā Kuldīgas meiča Atbildēt

    Vui kā man patīk šis puika! Uh, ka ielaistu uguni viņa pakulās!

  2. P A L D I E S – Latvijas v’ard’a ! Lasiet www Tautas Tribunals – Linards Granti’n’s arest’ets.

Draugiem Facebook Twitter Google+