Smirnovs pirmais aiz pjedestāla Portugālē 0

Latvijas riteņbraucējs Andris Smirnovs no “Rietumu-Delfin” komandas, turpinot ļoti veiksmīgo sezonas sākumu, svētdien izcīnīja ceturto vietu Portugālē notikušu divu dienu sacensību “Trofeu Alpendre Internacional do Guadiana” (UCI kat.2.2) otrajā posmā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Pēc 163,3 kilometru distances finišu pirmā sasniedza trīs sportistu grupa, kurā labākais bija kanādietis Raiens Andersons, bet Smirnovs bija labākais lielajā grupā, kas finišēja trīs sekundes vēlāk. Smirnovs arī bija vienīgais no Latvijas sportistiem, kurš sasniedza finišu. Pirmajā etapā sestdien Smirnovs finišēja 12.vietā.

Savukārt kopvērtējumā triumfēja pirmajā posmā uzvarējušais spānis Hordi Simons no “Ecuador” komandas, bet Smirnovs viņam zaudēja 30 sekundes un tika ierindots desmitajā vietā.

Pirms nedēļas Smirnovs, iesākot sezonu, izcīnīja septīto vietu Portugālē notikušajā velobraucienā “Classica Internacional Loule Capital Europeia do Desporto” (UCI kat.1.2).

Tāpat svētdien otrās sacensības šogad aizvadīja latvietis Jānis Dakteris, kurš pārstāv “Differdange – Losch” komandu, ieņemot 36.vietu Nīderlandes pilsētā Zvollē notikušajās “Ster van Zwolle” (UCI kat.1.2) sacensībās. Dakteris Luksemburgas kontinentālajā komandā “Differdange – Losch” sacenšas jau trešo gadu pēc kārtas. Pērn latvietis sevi apliecināja kā vienības vadošo braucēju un izcīnīja trīs uzvaras UCI kategorizētajās sacensībās, kam tika pieplusoti vēl trīs goda pjedestāli.

“Omloop van het Hageland – Tielt-Winge” dāmu velobraucienā (UCI kat.1.2) svētdien 58.vietu ieņēma latviete Vita Heine no “Hitec Products” komandas, kura gan šogad startē zem Norvēģijas karoga. Savukārt bez komandas startējošā Dana Rožlapa palika 99.pozīcijā.