×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
27. janvāris, 2015
Drukāt

SMS kredīti – viena īsziņa un nauda kontā (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Droši vien lielākā daļa cilvēku atpazīs sevi situācijā, kad steidzami nepieciešama nauda, bet līdz algas dienai vēl ir tālu. Vai nu tie būtu neparedzēti pirkumi, kuru iegādi nedrīkst atlikt uz ilgāku laiku, vai arī rēķini, kurus jānomaksā pēc iespējas ātrāk. Ne vienmēr sanāk kārtīgi izplānot savu mēneša budžetu, dažreiz sanāk iztērēt vairāk naudas nekā plānots. Un tad rodas situācijas, kad īsā laika posmā nepieciešama konkrēta naudas summa. Kā rīkoties tādos gadījumos?

Viens no ērtākajiem risinājumiem īstermiņa finansiālo grūtību risināšanai ir SMS kredīti, ko piedāvā daudzi kredītdevēji Latvijā. SMS kredīti ir ātrie kredīti, kurus var pieteikt no jebkuras vietas, un tas ir ātrākais naudas aizdevuma veids, jo nepieciešamo summu var saņemt, nosūtot tikai vienu īsziņu, un kredīts var tikt pārskaitīts pat 10 minūšu laikā.

Sākumā ir nepieciešams reģistrēties kādā no naudas aizdevēja mājas lapām, izveidojot savu profilu un izpildot visus reģistrēšanās laikā prasītos noteikumus. Bieži vien pirmais aizdevums ir jāpiesaka no sava profila internetā, bet jau otro aizdevumu ir iespējams saņemt ar mobilā tālruņa palīdzību. Katra kredītdevēja mājas lapā ir norādīta informācija par to, kā aizņemties. Atliek vienīgi izvēlēties sev piemērotāko naudas aizdevēju, kas piedāvā izdevīgākos nosacījumus vai kādas unikālas priekšrocības.

SMS kredīti ir ieviesti, lai aizņemšanās procesu padarītu vēl ātrāku un ērtāku. Kad steidzami ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi, tad ātrumam ir nozīme, tāpēc SMS kredīti varētu būt labs risinājums neparedzētos gadījumos. Reģistrēšanās, aizdevuma pieteikuma un naudas saņemšanas process kopumā neaizņem vairāk kā 20 minūtes. Ja reģistrācija jau ir veikta un konkrētā kredītdevēja pakalpojumi jau tika izmantoti, tad šis process notiek vēl ātrāk! Turklāt pieteikt SMS kredītu var no jebkuras vietas, jo ir nepieciešams tikai mobilais tālrunis un nav vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu.

SMS kredīti ir piemēroti situācijām, kad nekavējoties ir nepieciešama nauda, bet līdz algai vēl jāgaida. Aizdevumu līdz algai var saņemt ātri un ērti, nosūtot tikai vienu īsziņu. Svarīgākais ir izvērtēt savas kredīta atmaksas iespējas un aizņemties atbildīgi!

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jā, tad labāk apskatītis, kas lētāks iekš kredit.lv

  2. Njemt shadus kreditus var tikai tad ja esi pieteicies braukt uz marsu.

  3. 500% gadaa. Nu ljoti eerti un izdeviigi!

Draugiem Facebook Twitter Google+