×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
20. februāris, 2016
Drukāt

Sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Sestdienas, 20.februāra, rītā sniega un apledojuma dēļ braukšanas apstākļi ir slikti. Apmierinoši braukšanas apstākļi ir tikai dažos posmos; nedaudz labāka situācija Latgalē, kur nav nokrišņu, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” informācija.

Naktī 175 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības veica ceļu attīrīšanu no sniega un pretapledojuma materiāla kaisīšanu.

Šobrīd braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināti Ainažu, Daugavpils, Bauskas, Jelgavas un Liepājas virzienos visa posma garumā, Veclaicenes virzienā no Rīgas līdz Līgatnei un no Raunas pagrieziena līdz Virešiem, Valmieras virzienā no Murjāņiem līdz Braslas tiltam un no Strenčiem līdz Valkai.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir uz Rīgas apvedceļa no Baltezera līdz Saulkalnei un no Salaspils līdz Babītei, Ventspils virzienā no Rīgas līdz Strazdei un no Talsiem līdz Usmai, Terehovas virzienā no Jēkabpils līdz Varakļāniem un Grebņevas virzienā no Rēzeknes līdz Medumiem.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā, izņemot Dobeles, Ludzas, Rēzeknes un Alūksnes apkaimes.

Dienā braukšanas apstākļi uzlabosies, vakarā no jauna pasliktināsies – veidosies apledojums, prognozē sinoptiķi.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Aktuālo informāciju par braukšanas apstākļiem jebkurā diennakts laikā var iegūt lapā “lvceli.lv” un lietotnē “Waze”, kā arī pa tālruni 80005555.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+