Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
11. decembris, 2013
Drukāt

Vai nomierinošas zāles ietekme libido (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

“Gribētu uzzināt, vai tiešām ir tā, ka nomierinošas zāles var mazināt vēlmi pēc seksa? Vīram ārsts izrakstīja kaut kādas tabletes, jo viņš visu laiku darba dēļ ir stresā, tagad vīrs man saka, lai lieku viņu mierā, esot noguris un tablešu dēļ negriboties mīlēties. ” 
Anita V.

Nomierinošie līdzekļi var iespaidot vēlmi pēc seksa. Taču jūs šajā gadījumā varētu nevis likt viņu mierā, bet gan sniegt savu emocionālo atbalstu vīram. Ne vienmēr tam ir jābūt dzimumaktam. Cilvēkam, kurš jūt trauksmi un ir nomākts, vēl jo vairāk ir vajadzīgi ķermeniski kontakti – pieskārieni, glāsti un apskāvieni. Dodot mājienus vai pieprasot tuvību, viņa trauksme var tikai pieaugt. Šis ir grūts periods, kurš jums kā ģimenei jāpārvar kopā, iesaka Gunta Frīdenberga.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ir arī aseksuāļi , kuriem sex vairs nav vajadzīgs, līdzko pazūd rozā brilles ! Tad atliks secināt, ka tabletes nav pie vainas….

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+