Sports
Hokejs

“Soči” spēlētāji vērsīsies prokuratūrā parādu dēļ 16

foto: LETA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” nākamās pretinieces “Soči” spēlētāji nesaņemto algu dēļ gatavojas vērsties prokuratūrā pret vienību, intervijā aģentūrai “R-Sport” pastāstījis komandas spēlētājs Romāns Ļudučins.
“Varu teikt par sevi un komandu, ka esam gatavi tuvākajās dienās iesniegt sūdzību prokuratūrā, jo kopš augusta mūs baro ar solījumiem. Saka, “pagaidiet puiši, viss būs labi, atnāks jauns priekšnieks, atnāks jauns sponsors”,” izteicies Ļudučins. “Pēc tam nāca paziņojums, ka valstī pašlaik krīze, Sīrija, Turcija un tā tālāk. Mēs turpinām spēlēt, kaut situācija pamazām pārvēršas kritiskā.”
Jau novembra otrajā pusē izdevums “Sport-Ekspress”, neatsaucoties uz konkrētu informācijas avotu, ziņoja, ka pēdējo algas izmaksu Soču kluba spēlētāji saņēmuši aptuveni pirms pusotra mēneša, kad viņiem samaksāts par jūliju un augustu.
“Klubam ir arguments – tie, kas nevēlas šeit spēlēt, var atrast sev jaunu klubu. Tomēr 25.decembrī aizveras pāreju logs un neviens nekur nevarēs doties,” stāstīja Ļudučins. “Arī pagājušajā gadā izlēmām sniegt iesniegumu, tomēr vasarā visus parādus izmaksāja. Sajūta, ka klubs toreiz vienkārši paņēma kredītu, lai lieta neaizietu līdz prokuratūrai, bet tagad nepieciešams kredītu atmaksāt.”
Nesen “Soči” kluba rēķini tika pārnesti uz bankas kartotēku, kas neļauj ar tiem izmaksāt algas spēlētājiem un treneriem. Visi līdzekļi, kas ienāk kluba rīcībā, tiek novirzīti līgas pensiju fondā, pret ko vienībai bija lielas parādsaistības.
“Neviens no mums nevēlas, lai “Soči” komandai atkārtotos Maskavas “Spartak” vēsture, jo daudziem, kas tur spēlēja, tā arī neizmaksāja līgumā atrunāto naudu,” atzīst pašreizējais Soču kluba spēlētājs. “Nevēlamies, lai mūsu ģimenes paliktu bez naudas.”
Kā zināms, Rīgas “Dinamo” izbraukuma spēle ar “Soči” komandu ceturtdien sāksies plkst.18.30 pēc Latvijas laika. To tiešraidē būs iespējams vērot kanālā TV6.
Iepriekšējo reizi Rīgas “Dinamo” un “Soči” tikās pirms nedēļas, kad rīdzinieki savā laukumā cieta zaudējumu ar 1:2.
Ar 41 punktu 35 dueļos Rīgas “Dinamo” atrodama priekšpēdējā, 14., vietā Rietumu konferences kopvērtējumā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par 14 punktiem.
Tikmēr “Soči” ar 58 punktiem 36 cīņās ieņem septīto vietu Rietumu konferencē.

LA.lv