×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. augusts, 2016
Drukāt

Soctīklos sacelta “vētra ūdens glāzē” par foto ar bēgļu ģimeni (8)

Twitter, @eedgarsTwitter, @eedgars

Sociālo tīklu lietotāji sākuši diskusiju par 7. jūlijā “Latvijas Avīzē” publicētu bēgļu ģimenes fotogrāfiju, lai gan jau 11. jūlijā laikrakstā bija publicēts skaidrojums: attēlā redzamā meitenīte, kas mulsināja lasītājus, patiešām nāk no ģimenes, kuru savam vāka attēlam izraudzījies žurnāls “Ir”. Bērns vienkārši uz fotografēšanās mirkli pieskrējis pie sev pazīstamās ģimenes.

labojums

Tātad abas ģimenes “nedala vienu meitu”, kā minējuši daži soctīklu lietotāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Vētra ūdensglāzē vai katlā… Runa ir par žurnālistu paviršu darbu ar ko sastopamies arvien biežāk.

 2. Kaut kur lasīju, tā kā bērnu starp bēgļiem ir maz, tāpēc uz fotografēšanās brīdi tie tiekot izķerti, izīrēti, aizlienēti utt. jo vairāk, jo labāk. Muļķi viņi nav.

 3. Atzīšos, savulaik arī es savā jaunības muļķumā uzskatīju LA par “nacionālkonservatīvu” laikrakstu. Patiesībā jau šie tikai aizpilda attiecīgo nišu melu sistēmas ietvaros.

 4. Varējāt atrast sabrauktu suni un nosēdināt viņus blakus :>

 5. MEĻI. Nolāpītie welcomisti

 6. Pēc cinisma līmeņa, kādā uzrakstīta šī atbilde, man rodas iespaids, ka laikraksts “Ir” un “Latvijas Avīze” dala vienu un to pašu redakciju…

  • >Ilzei Bertānei
   Lai sasniegtu tādu cinisma līmeni, kā Bertāne demonstrē, atliek secināt – viņa NAV sieviete. NAšistu plintniece, kurai sievietes un mātes gēns bloķēts jau piedzimstot, bet smadzenes izskalotas NAšistu treniņnometnēs.

Draugiem Facebook Twitter Google+