Mobilā versija
+3.1°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
20. septembris, 2016
Drukāt

Soross sola investēt 500 miljonus dolāru palīdzībā migrantiem (4)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Attēlā Džordžs Soross.

Miljardieris Džordžs Soross otrdien apsolījis investēt 500 miljonus dolāru (448 miljonus eiro) palīdzībā un atbalstam migrantiem.

“Es investēšu jaunos uzņēmumos, pieredzējušās kompānijās, sociālajās iniciatīvās un uzņēmumos, ko dibinājuši paši migranti un bēgļi,” žurnālā “The Wall Street Journal” paziņojis 86 gadus vecais miljardieris.

Soross norādīja, ka migrācijas krīzes risināšanā vadošā loma jāuzņemas valdībām, bet pauda cerību, ka investīcijas iedvesmos iesaistīties arī citus privātajā sektorā.

Soross sacīja, ka pirmām kārtām koncentrēsies uz migrantiem, kas ieplūst Eiropā, bet apsvērs arī investīcijas, kas nestu labumu migrantiem visā pasaulē.

Investīcijas veiks Sorosam piederoša nevalstiskā organizācija. Visa gūtā peļņa tiks izmantota programmu finansēšanai fondā “Open Society Foundations”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kā lai iegūst “apsolīto planētu Zeme”, ja tā vēl joprojām pieder baltajai rasei….? Vajag to atšķaidīt ar pērtiķcilvēkiem……

    • pēc pēdējiem datiem tā esot 5. rases agonija, bet tā var vēl ilgi vikties un nest sev līdzi lielas problēmas uz mūsiu nabaga zemes. Pagrieziena punkts varētu būt 8.9. novembris Amerikas kontinentā. Redzēsim, ko Providence piespēlēs

  2. Lai tas soros iet bekot ar saviem migrantiem.lai uznem pie sevis majas un auklejas.

  3. investīcijas iedvesmo Atbildēt

    Kas maksā, tas pasūta mūziku. Kas labi maksā, pasūta klaidoņus – ar piegādi mājās. Svešās mājās.

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+