×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
20. septembris, 2016
Drukāt

Soross sola investēt 500 miljonus dolāru palīdzībā migrantiem (5)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Attēlā Džordžs Soross.

Miljardieris Džordžs Soross otrdien apsolījis investēt 500 miljonus dolāru (448 miljonus eiro) palīdzībā un atbalstam migrantiem.

“Es investēšu jaunos uzņēmumos, pieredzējušās kompānijās, sociālajās iniciatīvās un uzņēmumos, ko dibinājuši paši migranti un bēgļi,” žurnālā “The Wall Street Journal” paziņojis 86 gadus vecais miljardieris.

Soross norādīja, ka migrācijas krīzes risināšanā vadošā loma jāuzņemas valdībām, bet pauda cerību, ka investīcijas iedvesmos iesaistīties arī citus privātajā sektorā.

Soross sacīja, ka pirmām kārtām koncentrēsies uz migrantiem, kas ieplūst Eiropā, bet apsvērs arī investīcijas, kas nestu labumu migrantiem visā pasaulē.

Investīcijas veiks Sorosam piederoša nevalstiskā organizācija. Visa gūtā peļņa tiks izmantota programmu finansēšanai fondā “Open Society Foundations”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Tam noziedzniekam un nelietim sen laiks doties pie tēviem. Cik ilgi Zeme tādu nesīs? Jācer, ka pēc viņa nāves radinieki kausies par mantojumu un pasaules izputināšanai nauda netiks.

  2. Kā lai iegūst “apsolīto planētu Zeme”, ja tā vēl joprojām pieder baltajai rasei….? Vajag to atšķaidīt ar pērtiķcilvēkiem……

    • pēc pēdējiem datiem tā esot 5. rases agonija, bet tā var vēl ilgi vikties un nest sev līdzi lielas problēmas uz mūsiu nabaga zemes. Pagrieziena punkts varētu būt 8.9. novembris Amerikas kontinentā. Redzēsim, ko Providence piespēlēs

  3. Lai tas soros iet bekot ar saviem migrantiem.lai uznem pie sevis majas un auklejas.

  4. investīcijas iedvesmo Atbildēt

    Kas maksā, tas pasūta mūziku. Kas labi maksā, pasūta klaidoņus – ar piegādi mājās. Svešās mājās.

Draugiem Facebook Twitter Google+