Sports
Citi sporta veidi

Spēkavīrs Zāģeris izcīna trešo vietu Čempionu līgas finālsacensībās0

Dainis Zāģeris

Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris izcīnījis trešo vietu Čempionu līgas finālsacensībās, kas svētdien noslēdzās Meksikā.

Pēc pirmās dienas Zāģeris bija otrais, pēc otrās dienas viņš noslēdza piecinieku, tomēr trešajā dienā atguva vietu starp trim labākajiem sportistiem.
Noslēdzošajā dienā sportisti vispirms sacentās paceltas mašīnas turēšanā uz laiku, turpinājumā turēja 20 kilogramus smagas hanteles, bet noslēdzošajā uzdevumā bija jāpārnes 120 kilogramus smagi smilšu maisi.

Līderpozīcijā jau pirmajā dienā izvirzījās slovēnis Matjažs Belšaks, kurš noslēgumā arī guva uzvaru, septiņu disciplīnu summā savācot 83,5 punktus. Otrais ar 76,5 punktiem bija kanādietis Žans Fransiss Karons, bet Zāģeris noslēgumā guva 71,5 punktus.

Čempionu līgas finālsacensībās piedalījās arī vēl viens latvietis Aivars Šmaukstelis, kurš ar 57,5 punktiem guva sesto vietu.

Saistītie raksti

Latvijas sportisti dominēja šīs sezonas Čempionu līgas izskaņā, jo uzvarēja trijos etapos pēc kārtas. Septembrī sacensībās Rumānijā nepārspēts palika Šmaukstelis, bet pēdējos divos etapos triumfēja Zāģeris.
Arī regulārās sezonas kopvērtējumā ļoti pārliecinoši triumfēja Belšaks, kamēr Zāģeris izcīnīja otro vietu, bet Šmaukstelis bija astotais.

Pērn Zāģeris triumfēja spēkavīru Čempionu līgas kopvērtējumā, pārspējot poli Kšištofu Radzikovski, bet 2015.gadā viņš šajā sacensību seriālā bija otrais.

LA.lv